Philips další obětí finanční krize

Philips Electronics má problémy. Pro Philips je to poprvé od roku 2003, kdy vykazuje ztrátu. Jedná se o 1,5 miliardy €. Philips tak utvořil trojici výrobců elektroniky, kteří mají kvůli krizi problémy, ztráty hlásí i Sony a Samsung.

Paradoxem je to, že vedení společnosti předpokládalo spíše nižší zisk než ztrátu. Jelikož Philips vyrábí nejen monitory a televize, ale například i holící strojky zaznamenal ztrátu ve všech odvětvích výroby. Za ztrátami samozřejmě stojí pokles poptávky.

Philips další obětí finanční krize (http://www.swmag.cz)

Kvůli vysoké ztrátě bude muset Philips logicky spořit, o práci dle neoficiálních informací přijde zhruba 6 000 lidí, propouštění se bude týkat všech sektorů společnosti. Žádné rušení továren se však nečeká. Je i pravděpodobné, že vhledem k velkým zásobám ve skladech klesne cena u některých výrobků.

Podle vyjádření společnosti se však krize na tak velkém výrobci jako je Philips příliš nepodepíše.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Philips další obětí finanční krize byla publikován 28. ledna 2009 v 01.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!