Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma

Využíváte pro připojování k internetu služby O2 Internet ADSL nebo O2 Internet Mobil? Pak se můžete těšit na antivir zdarma. Nabídka je k dispozici pro všechny stávající i nové zákazníky, kteří si tarif z některé uvedené služby vyberou. A o jaký antivir jde? F-Secure Profi Antivir od společnosti F-Secure.

Balíček řešení F-Secure Profi Antivir je souhrn tří hlavních nástrojů k údržbě a ochraně počítače, součástí je antispyware, firewall i samotný antivir.Noví zákazníci obdrží antivir na CD, je omezen 60 denní lhůtou. Po uplynutí lhůty si zažádají o zaslání licenčního klíče na stránkách Internetbezpec­ne.cz. Pro stávající zákazníky bude program ke stažení přímo na stránkách. Zajímavým bonusem je i plnohodnotná technická podpora k programu.

O2 logo

Oficiálně budou stránky Internetbezpec­ne.cz zprovozněny 1. února, od toho okamžiku si budete moci program stáhnout. Ti, kteří se stávají novými zákazníky dostanou program na CD při zprovoznění služby.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma byla publikován 28. ledna 2009 v 21.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!