Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma

Využíváte pro připojování k internetu služby O2 Internet ADSL nebo O2 Internet Mobil? Pak se můžete těšit na antivir zdarma. Nabídka je k dispozici pro všechny stávající i nové zákazníky, kteří si tarif z některé uvedené služby vyberou. A o jaký antivir jde? F-Secure Profi Antivir od společnosti F-Secure.

Balíček řešení F-Secure Profi Antivir je souhrn tří hlavních nástrojů k údržbě a ochraně počítače, součástí je antispyware, firewall i samotný antivir.Noví zákazníci obdrží antivir na CD, je omezen 60 denní lhůtou. Po uplynutí lhůty si zažádají o zaslání licenčního klíče na stránkách Internetbezpec­ne.cz. Pro stávající zákazníky bude program ke stažení přímo na stránkách. Zajímavým bonusem je i plnohodnotná technická podpora k programu.

O2 logo

Oficiálně budou stránky Internetbezpec­ne.cz zprovozněny 1. února, od toho okamžiku si budete moci program stáhnout. Ti, kteří se stávají novými zákazníky dostanou program na CD při zprovoznění služby.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma byla publikován 28. ledna 2009 v 21.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!