Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma

Využíváte pro připojování k internetu služby O2 Internet ADSL nebo O2 Internet Mobil? Pak se můžete těšit na antivir zdarma. Nabídka je k dispozici pro všechny stávající i nové zákazníky, kteří si tarif z některé uvedené služby vyberou. A o jaký antivir jde? F-Secure Profi Antivir od společnosti F-Secure.

Balíček řešení F-Secure Profi Antivir je souhrn tří hlavních nástrojů k údržbě a ochraně počítače, součástí je antispyware, firewall i samotný antivir.Noví zákazníci obdrží antivir na CD, je omezen 60 denní lhůtou. Po uplynutí lhůty si zažádají o zaslání licenčního klíče na stránkách Internetbezpec­ne.cz. Pro stávající zákazníky bude program ke stažení přímo na stránkách. Zajímavým bonusem je i plnohodnotná technická podpora k programu.

O2 logo

Oficiálně budou stránky Internetbezpec­ne.cz zprovozněny 1. února, od toho okamžiku si budete moci program stáhnout. Ti, kteří se stávají novými zákazníky dostanou program na CD při zprovoznění služby.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma byla publikován 28. ledna 2009 v 21.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...