Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma

Využíváte pro připojování k internetu služby O2 Internet ADSL nebo O2 Internet Mobil? Pak se můžete těšit na antivir zdarma. Nabídka je k dispozici pro všechny stávající i nové zákazníky, kteří si tarif z některé uvedené služby vyberou. A o jaký antivir jde? F-Secure Profi Antivir od společnosti F-Secure.

Balíček řešení F-Secure Profi Antivir je souhrn tří hlavních nástrojů k údržbě a ochraně počítače, součástí je antispyware, firewall i samotný antivir.Noví zákazníci obdrží antivir na CD, je omezen 60 denní lhůtou. Po uplynutí lhůty si zažádají o zaslání licenčního klíče na stránkách Internetbezpec­ne.cz. Pro stávající zákazníky bude program ke stažení přímo na stránkách. Zajímavým bonusem je i plnohodnotná technická podpora k programu.

O2 logo

Oficiálně budou stránky Internetbezpec­ne.cz zprovozněny 1. února, od toho okamžiku si budete moci program stáhnout. Ti, kteří se stávají novými zákazníky dostanou program na CD při zprovoznění služby.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Připojujete se k internetu s O2? Dostanete antivir zdarma byla publikován 28. ledna 2009 v 21.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
  4. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
  5. Webhosting a VPS: Co potřebujete právě vy?
  6. Vytvořte si dárkový poukaz online
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  9. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!