MSI GT627 - nový herní notebook na trhu

Na trhu se objeví nový herní notebook od MSI, typové označení je GT627. Z notebooku bude mít radost hlavně hráčská komunita, GT627 je totiž čistokrevná „herní mašina“.

Notebook má 15.4" displej, rozlišení tohoto displeje je 1680×1050. Výrobce sáhl po grafické kartě Nvidia Geforce 9800M GS, ta by měla postačovat na hraní některých novějších titulů, většinu starších her zvládne výkonem naprosto bezproblémově. Procesor Intel Core 2 Duo Penryn by měl být pro hraní dostačující. Z dalšího hardwarového vybavení můžeme jmenovat 4 GB DDR2 paměti a 320 GB harddisk. Baterie je na výběr šesti nebo devíti článková.

MSI GT627

K dalšímu vybavení notebooku patří webkamera, čtečka karet, WiFi, atd. Design neurazí ale ani nepřekvapí, líbivým doplňkem je červená linka po obvodu notebooku.

Cena je zatím neznámá, odhaduje se přibližně na 1000€.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka MSI GT627 - nový herní notebook na trhu byla publikován 29. ledna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!