Muž se oběsil v přímém přenosu

Doslova hrůzostrašné povídání zažili uživatelé jednoho polského chatu. V místnosti probíhala komunikace přes webkamery naprosto normálním způsobem, v jednom okamžiku se však mladý, sedmadvacetiletý muž rozhodl spáchat sebevraždu.

Muž prý slavil své dvacáté sedmé narozeniny, během komunikace s ostatními uživateli však dával najevo své pocity, podle návštěvníků místnosti vedl velmi smutné a depresivní řeči, pochyboval o životě a vyjadřoval se v tom smyslu, že chce spáchat sebevraždu. Většina uživatelů o jeho citových pochodech pochybovala, změnili však názor, když se obraz náhle změnil, kamera pravděpodobně spadla ze stolu a zůstala ležet na zemi. To vyděsilo přítele, který si s dotyčným povídal a když mu nebylo odpovězeno na jeho volání, rozhodl se zavolat na místní policejní oddělení. Než však hlídka dorazila, muž byl mrtvý.

Podle policie byl sebevrah značně opilý, není jasné jestli se rozhodl udělat si legraci ze svých přátel a při sebevraždě došlo jen k nešťastné souhře náhod, nebo zda myslel své řeči vážně. Policistům by měla pomoct při objasnění nařízená soudní pitva.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Muž se oběsil v přímém přenosu byla publikován 30. ledna 2009 v 01.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...