Acer představil nový přírůstek do řady Ferrari

Známý výrobce notebooku Acer představil nový přírůstek do své produktové řady Ferrari. Notebook dostal označení Ferrari 1200 a údajně se představí několik variant tohoto přístroje.

Ještě nejsou známé přesné technické specifikace notebooku, osazen však má být procesorem AMD Turion X2 Ultra a grafickou kartou Radeon HD 3200. Jednotlivé varianty modelu Ferrari 1200 se budou lišit hlavně velikostí paměti, modelem procesoru a dodávaným operačním systémem. Základní výbavou je ale wi-fi a webkamera. Na výběr bude ze tří variant operačního systému Windows Vista – Home Premium, Business nebo Ultimate.

Acer

Zajímavý má být design notebooku s velkou stylizací do známé automobilové značky Ferrari. Designéři si zřejmě hodně pohráli, například s větracími otvory. Víku notebooku zřejmě bude vévodit logo automobilky. Vzhledem k použití uhlíkových vláken se dá očekávat nízká váha přístroje.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Acer představil nový přírůstek do řady Ferrari byla publikován 2. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!