Acer představil nový přírůstek do řady Ferrari

Známý výrobce notebooku Acer představil nový přírůstek do své produktové řady Ferrari. Notebook dostal označení Ferrari 1200 a údajně se představí několik variant tohoto přístroje.

Ještě nejsou známé přesné technické specifikace notebooku, osazen však má být procesorem AMD Turion X2 Ultra a grafickou kartou Radeon HD 3200. Jednotlivé varianty modelu Ferrari 1200 se budou lišit hlavně velikostí paměti, modelem procesoru a dodávaným operačním systémem. Základní výbavou je ale wi-fi a webkamera. Na výběr bude ze tří variant operačního systému Windows Vista – Home Premium, Business nebo Ultimate.

Acer

Zajímavý má být design notebooku s velkou stylizací do známé automobilové značky Ferrari. Designéři si zřejmě hodně pohráli, například s větracími otvory. Víku notebooku zřejmě bude vévodit logo automobilky. Vzhledem k použití uhlíkových vláken se dá očekávat nízká váha přístroje.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Acer představil nový přírůstek do řady Ferrari byla publikován 2. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!