Překládejte v Google Translate se sedmi novými jazyky

Nástroj pro překládání textu Google Translate nyní umožňuje překládat texty v sedmi nově přidaných jazycích. Zřejmě nejvyužívanějším z nových jazyků bude turečtina, Google totiž zaznamenal několik stovek žádostí o přidání tohoto jazyka do překladače.

Kromě turečtiny se do překladače nově dostane i albánština, estonština, maďarština, maltština, thajština a galicijština. Poslední jazyk, možná leckomu přijde neznámý, jde o jazyk kterým se mluví v Galicii, autonomní oblasti ve Španělsku. Tímto jazyk mluví zhruba 4 miliony lidí, dokonce v něm vysílají i rádia a jedna televize.

Google překldač logo

Významného posunu vpřed se dočkalo i překládání z angličtiny, zlepšil se například překlad antonym a synonym. Jelikož jsou jazyky nově přidané, občas se mohou objevit problémy se špatným překladem, ty by však měly být rychle napraveny.

Zdroje: Google Translate, Wikipedia.com

Novinka Překládejte v Google Translate se sedmi novými jazyky byla publikován 2. února 2009 v 20.16. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!