Alza.cz je na vzestupu, za úspěchem stojí mediální kampaň

Oblíbený český e-shop Alza.cz zaznamenal za loňský rok rekordní tržby. Celkový obrat činí 3,2 miliardy korun. Dokonce to znamená mnohem lepší zisk, než vedení e-shopu původně očekávalo. Zajímavostí je celkový počet objednávek, oproti roku 2007 kdy bylo vyřízeno 512 000 objednávek, se počet objednávek za loňský rok zvýšil na 792 000.

S velkými zisky zároveň rychle roste i návštěvnost webových stránek Alza.cz. Výsledky jsou skutečně výborné, za prosinec loňského roku na stránky zavítali více než tři miliony uživatelů, přesněji jde o 120 000 unikátních návštěvníků za den. Denně je zobrazeno okolo dvou miliónů podstránek. Podle průzkumu se tak web Alza.cz stal nejnavštěvova­nějšími webovými stránkami s tématem počítačů a elektroniky.

Alza.cz logo

Výhled do budoucnosti také není špatný. Dobrou pozici zajistila e-shopu rozsáhlá mediální kampaň, reklamy byly k vidění například na serveru Stream.cz ale i na obrazovkách některých televizí.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Alza.cz je na vzestupu, za úspěchem stojí mediální kampaň byla publikován 3. února 2009 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!