Nový projekt Lokola.cz

Na poli českého internetu se objevil nový projekt Lokola.cz. Velmi se podobá, například známějšímu portálu Firmy.cz. Nabízí v podstatě to samé, hledání služeb ve zvoleném okolí. Garantována je však co nejlepší dostupnost a kompatibilita s téměř všemi mobilními přístupy.

Při vyhledávání je postup jednoduchý, stačí zadat požadavek na vyhledávání (hospoda, autoservis, kavárna) a město v jehož okolí se má vyhledávání provádět. Posléze jsou Vám nabídnuty výsledky, společně s orientačním umístěním v mapě. U každého záznamu se zobrazuje kontakt, název a hodnocení záznamu. Je možné také zadávat rozsah vyhledávání v okolí vybraného místa.

Lokola.cz

Nový záznam může zadat každý, nejen podnikatel. Oproti jiným zaměřeným projektům je přidávání záznamu zdarma. Design celého webu je laděn do oranžovo-modré barvy, celkově je přehlednost dobrá, písmo je velké a dobře čitelné. Lokola.cz je prozatím v betaverzi, můžou se tedy ojediněle objevit nějaké problémy.

Zdroj: Lokola.cz

Novinka Nový projekt Lokola.cz byla publikován 4. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...