Nový projekt Lokola.cz

Na poli českého internetu se objevil nový projekt Lokola.cz. Velmi se podobá, například známějšímu portálu Firmy.cz. Nabízí v podstatě to samé, hledání služeb ve zvoleném okolí. Garantována je však co nejlepší dostupnost a kompatibilita s téměř všemi mobilními přístupy.

Při vyhledávání je postup jednoduchý, stačí zadat požadavek na vyhledávání (hospoda, autoservis, kavárna) a město v jehož okolí se má vyhledávání provádět. Posléze jsou Vám nabídnuty výsledky, společně s orientačním umístěním v mapě. U každého záznamu se zobrazuje kontakt, název a hodnocení záznamu. Je možné také zadávat rozsah vyhledávání v okolí vybraného místa.

Lokola.cz

Nový záznam může zadat každý, nejen podnikatel. Oproti jiným zaměřeným projektům je přidávání záznamu zdarma. Design celého webu je laděn do oranžovo-modré barvy, celkově je přehlednost dobrá, písmo je velké a dobře čitelné. Lokola.cz je prozatím v betaverzi, můžou se tedy ojediněle objevit nějaké problémy.

Zdroj: Lokola.cz

Novinka Nový projekt Lokola.cz byla publikován 4. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!