QIP 2005 předstihl v počtu stažení ICQ

Komunikační program od ruských vývojářů QIP 2005 v počtu stažení, podle serveru Slunecnice.cz předstihl Atlas ICQ 6 a dokonce i Skype.

Jako největší problém ICQ 6 se jeví problémy s jeho funkcí, které byly zapříčiněny změnou protokolu. Mnoho uživatelů je kvůli výpadkům rozzlobených, přestali ICQ věřit a raději přešli na QIP, popřípadě na jiný komunikační program. Druhý je dle počtu stažení česká verze Atlas ICQ 6, třetí potom ICQ 6. Zmiňovaný Skype je čtvrtý.

QIP logo

Nyní se zdá, že éra ICQ pomalu končí. Relativně často využíváné jsou ještě open-source programy, například Miranda.

Zdroj:Digiweb­.ihned.cz

Novinka QIP 2005 předstihl v počtu stažení ICQ byla publikován 26. srpna 2008 v 12.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!