Nový model netbooku Acer Aspire

Acer představil nový model notebooku Aspire. Jde o nový deseti palcový Acer Aspire D150. A jaké novinky D150 přináší? V první řadě jde o lehce „oživený“ procesor Intel Atom s frekvencí 1.66GHz. Jednou z nejvýznamnějších novinek je ale deseti palcový monitor s rozlišením 1024×600.

Z dalšího hardwarového vybavení můžeme jmenovat operační paměť s velikostí od 1 GB a pevný disk dle přání uživatele, zde je základní prostor pro data 100 GB. Většího výkonu a tím i delší výdrže provozu by měla dosahovat šestičlánková baterie. Dále bude k dispozici čtečka paměťových karet, webkamera, bluetooth modul a samozřejmě Wi-fi. Ve standartu bude D150 vybaven operačním systémem Windows XP.

Acer logo

Cena notebooku bude přibližně 399$, pravděpodobně se měl dostat do prodeje i u nás.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nový model netbooku Acer Aspire byla publikován 5. února 2009 v 22.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!