The Sims 3 vyjde v červnu

Další díl simulátoru lidského života The Sims 3 vyjde 4. června. V původním datu měla hra vyjít již 20. února, zhruba před měsícem se ale občas začínalo diskutovat o tom, že EA nestihne The Sims 3 vydat v avizovaném termínu, neboť se práce na hře protáhnou. Oficiálním a konečným datem by tak měl být právě 4. červen.

The Sims 3 přivede do hraní spoustu nových prvků. Velmi intenzivně bude zapracováno na grafice, slibováno je zavedení nového prvku povahových vlastností. V praxi to znamená, že uživatel hrající za svého „Sima“ bude neustále konfrontován s rozdílností povah ostatních postav ve hře. V podstatě každý z virtuálních lidí má jinou povahu, některý je nervózní, jiný příjemný a vstřícný.

The Sims 3 vyjde v červnu (http://www.swmag.cz)

Novinkou je také větší množství nastavitelných charakteristických vlastností vaši postavu. Více možností se hráči naskytne i v tvoření domova své postavy. Téměř vše bude nějak modifikovatelné, od barvy až po tvar. Fantazii se meze nekladou a tak můžete vytvořit přesnou podobu vašeho domu, nebo vymyslet futuristické dílo.

Zdroj: Electronic-arts.de, Sims3.com

Novinka The Sims 3 vyjde v červnu byla publikován 7. února 2009 v 13.01. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!