The Sims 3 vyjde v červnu

Další díl simulátoru lidského života The Sims 3 vyjde 4. června. V původním datu měla hra vyjít již 20. února, zhruba před měsícem se ale občas začínalo diskutovat o tom, že EA nestihne The Sims 3 vydat v avizovaném termínu, neboť se práce na hře protáhnou. Oficiálním a konečným datem by tak měl být právě 4. červen.

The Sims 3 přivede do hraní spoustu nových prvků. Velmi intenzivně bude zapracováno na grafice, slibováno je zavedení nového prvku povahových vlastností. V praxi to znamená, že uživatel hrající za svého „Sima“ bude neustále konfrontován s rozdílností povah ostatních postav ve hře. V podstatě každý z virtuálních lidí má jinou povahu, některý je nervózní, jiný příjemný a vstřícný.

The Sims 3 vyjde v červnu (http://www.swmag.cz)

Novinkou je také větší množství nastavitelných charakteristických vlastností vaši postavu. Více možností se hráči naskytne i v tvoření domova své postavy. Téměř vše bude nějak modifikovatelné, od barvy až po tvar. Fantazii se meze nekladou a tak můžete vytvořit přesnou podobu vašeho domu, nebo vymyslet futuristické dílo.

Zdroj: Electronic-arts.de, Sims3.com

Novinka The Sims 3 vyjde v červnu byla publikován 7. února 2009 v 13.01. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...