The Sims 3 vyjde v červnu

Další díl simulátoru lidského života The Sims 3 vyjde 4. června. V původním datu měla hra vyjít již 20. února, zhruba před měsícem se ale občas začínalo diskutovat o tom, že EA nestihne The Sims 3 vydat v avizovaném termínu, neboť se práce na hře protáhnou. Oficiálním a konečným datem by tak měl být právě 4. červen.

The Sims 3 přivede do hraní spoustu nových prvků. Velmi intenzivně bude zapracováno na grafice, slibováno je zavedení nového prvku povahových vlastností. V praxi to znamená, že uživatel hrající za svého „Sima“ bude neustále konfrontován s rozdílností povah ostatních postav ve hře. V podstatě každý z virtuálních lidí má jinou povahu, některý je nervózní, jiný příjemný a vstřícný.

The Sims 3 vyjde v červnu (http://www.swmag.cz)

Novinkou je také větší množství nastavitelných charakteristických vlastností vaši postavu. Více možností se hráči naskytne i v tvoření domova své postavy. Téměř vše bude nějak modifikovatelné, od barvy až po tvar. Fantazii se meze nekladou a tak můžete vytvořit přesnou podobu vašeho domu, nebo vymyslet futuristické dílo.

Zdroj: Electronic-arts.de, Sims3.com

Novinka The Sims 3 vyjde v červnu byla publikován 7. února 2009 v 13.01. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!