NetOn AP 1900 - Nejen monitor

Zajímavou technickou novinku nedávno představila firma MSI. Jedná se o počítač a monitor v jednom. Nedovedete si to představit? Je to jednoduché, vezmete monitor a do něj „nacpete“ procesor, grafickou kartu, pevný disk, atd. Tato novinka se oficiálně jmenuje NetOn AP1900 a už i u nás by měla být k dostání.

Tenhle 18,5" LCD panel se rozhodně výkonnostně nemusí stydět. Procesor Intel Atom N270 s frekvencí 1.6 GHz, 160 GB pevný disk, 1 GB paměti a integrovaná grafická karta, to vše zajišťuje pro uživatele relativně vhodné podmínky pro práci. Kromě tohoto základního vybavení najdeme v NetOn AP 1900 také Wi-Fi, webkameru a čtečku paměťových karet. Samozřejmostí jsou reproduktory a DVD mechanika.

Msi monitor Přední strana NetOn AP 1900

Pokud se podíváme detailněji na zobrazovací parametry LCD panelu také nebudeme zklamáni. Rozlišení 1366×768 pixelů a spotřeba 35 wattů. Rovněž tloušťka celého panelu není špatná, pouze 35 mm. Všechny konektory (USB, výstupy na klávesnici, myš,atd.) se nacházejí na zadní straně zařízení.

Zdroj: FUdzilla.com

Novinka NetOn AP 1900 - Nejen monitor byla publikován 7. února 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!