NetOn AP 1900 - Nejen monitor

Zajímavou technickou novinku nedávno představila firma MSI. Jedná se o počítač a monitor v jednom. Nedovedete si to představit? Je to jednoduché, vezmete monitor a do něj „nacpete“ procesor, grafickou kartu, pevný disk, atd. Tato novinka se oficiálně jmenuje NetOn AP1900 a už i u nás by měla být k dostání.

Tenhle 18,5" LCD panel se rozhodně výkonnostně nemusí stydět. Procesor Intel Atom N270 s frekvencí 1.6 GHz, 160 GB pevný disk, 1 GB paměti a integrovaná grafická karta, to vše zajišťuje pro uživatele relativně vhodné podmínky pro práci. Kromě tohoto základního vybavení najdeme v NetOn AP 1900 také Wi-Fi, webkameru a čtečku paměťových karet. Samozřejmostí jsou reproduktory a DVD mechanika.

Msi monitor Přední strana NetOn AP 1900

Pokud se podíváme detailněji na zobrazovací parametry LCD panelu také nebudeme zklamáni. Rozlišení 1366×768 pixelů a spotřeba 35 wattů. Rovněž tloušťka celého panelu není špatná, pouze 35 mm. Všechny konektory (USB, výstupy na klávesnici, myš,atd.) se nacházejí na zadní straně zařízení.

Zdroj: FUdzilla.com

Novinka NetOn AP 1900 - Nejen monitor byla publikován 7. února 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!