Everest od Lavalysu už ve verzi 5.0

Vývojáři z firmy Lavalys si pospíšili a konečně uvedli očekávanou verzi 5.0 jejich utility Everest. Everest 5.0 je velmi oblíbený a rozšířený program pro diagnostiku počítače.

Novinek je hned celá řada. Výrazného zlepšení se dočkal monitorovací modul. Ten nyní dokáže sám upozornit na příliš velkou teplotu součástí počítače, dokáže odhalit pokles napětí ale i přepětí v síti, celkově by měli zlepšený monitorovací modul ocenit hlavně uživatelé notebooků. Zároveň byla přidána podpora pro procesory Intel Core I7, Intel Atom a AMD Phenom II.

Lavalys logo

Z ostatních novinek se nabízí především podpora OpenGL 3.0, to byla uživateli již dlouho požadovaná funkce. Everest se také připravuje na budoucnost, vývojáři totiž zabudovali podporu pro nový operační systém Microsoft Windows 7. Zároveň byly opraveny některé chyby, při používání programu pod operačním systémem Microsoft Windows Vista.

Nová verze je ke stažení na oficiálních stránkách výrobce.

Zdroj: Lavalys.com

Novinka Everest od Lavalysu už ve verzi 5.0 byla publikován 8. února 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!