Palmknihy.cz hlásí rekordní distribuce elektronických knih

V České republice rapidně stoupá zájem o tzv. elektronické knihy. Webový portál Palmknihy.cz hlásí rekordní milion stažených knížek. Portál Palmknihy.cz je určen především pro uživatele kapesních počítačů. Ti si mohou volně a zdarma stahovat tyto elektronické knihy do svých přístrojů.

Největší zájem je o beletrii, lehké čtení na cesty, scifi a fantasy. Největší výhodou je dostupnost knih, v podstatě máte neustále celou svou knihovnu sebou. Od roku 2000 kdy web Palmknihy.cz vznikl si uživatelé stáhli přes pět miliónů knih, aktuálně je v databázi přibližně 3 500 různých titulů všech žánrů. Často je velmi obtížné sehnat svolení k umístění knihy na server, proto je nemalé procento knih relativně starých, v databázi je také spousta zákonů.

Palmknihy.cz hlásí rekordní distribuce elektronických knih (http://www.swmag.cz)

Významným impulsem byl nástup kvalitních mobilních telefonů okolo roku 2004, tehdy byl zaznamenán velký skok ve stahování, zároveň také byla zavedena nová služba – čtení knih online. Další zvýšení počtu stažení bylo zaznamenáno se zavedením přístroje Apple iPhone.

Všechny tituly, které na Palmknihy.cz jsou,je možné stáhnout zdarma, v průběhu letošního roku by se mělo objevit i několik placených titulů.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Palmknihy.cz hlásí rekordní distribuce elektronických knih byla publikován 11. února 2009 v 06.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!