Windows Live Hotmail přichází s několika novinkami

Využíváte freemailovou schránku Windows Live Hotmail? Nyní jste dostali dárek v podobě několika nových funkcí. A o jaké funkce jde? Zvětšení prostoru pro příchozí poštu, lepší uspořádání schránky, atd.

Na velikosti e-mailové schránky bylo opravdu zapracováno, nejenže každý nově registrovaný uživatel dostane k dispozici schránku s prostorem pěti gigabajtů, ale v závislosti na jejím využívání se může schránka zvětšovat. V praxi to bude vypadat tak, že při opravdu velkém využívání schránky se automaticky zvětší prostor pro zprávy. Ošetřeno bude však zneužívání této možnosti, nepůjde využívat schránku jako skladiště dat.

Windows live logo

Spíše kosmetickou změnou je posunutí reklamního banneru z horní části obrazovky na její kraj. Touto změnou by se měl rozšířit prostor pro výpis nových e-mailových zpráv. Přibude také několik grafických vzhledů. Poslední významnější, ale v tuzemsku zatím nedostupnou novinkou je využití POP3 protokolu pro stahování nové pošty, u nás se objeví tato možnost brzy.

Zdroj: Mailcall.spaces­.live.com

Novinka Windows Live Hotmail přichází s několika novinkami byla publikován 12. února 2009 v 11.50. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...