Windows Live Hotmail přichází s několika novinkami

Využíváte freemailovou schránku Windows Live Hotmail? Nyní jste dostali dárek v podobě několika nových funkcí. A o jaké funkce jde? Zvětšení prostoru pro příchozí poštu, lepší uspořádání schránky, atd.

Na velikosti e-mailové schránky bylo opravdu zapracováno, nejenže každý nově registrovaný uživatel dostane k dispozici schránku s prostorem pěti gigabajtů, ale v závislosti na jejím využívání se může schránka zvětšovat. V praxi to bude vypadat tak, že při opravdu velkém využívání schránky se automaticky zvětší prostor pro zprávy. Ošetřeno bude však zneužívání této možnosti, nepůjde využívat schránku jako skladiště dat.

Windows live logo

Spíše kosmetickou změnou je posunutí reklamního banneru z horní části obrazovky na její kraj. Touto změnou by se měl rozšířit prostor pro výpis nových e-mailových zpráv. Přibude také několik grafických vzhledů. Poslední významnější, ale v tuzemsku zatím nedostupnou novinkou je využití POP3 protokolu pro stahování nové pošty, u nás se objeví tato možnost brzy.

Zdroj: Mailcall.spaces­.live.com

Novinka Windows Live Hotmail přichází s několika novinkami byla publikován 12. února 2009 v 11.50. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!