V USA klesá prodej konzolí

V USA klesl dramaticky prodej konzolí, pokles prodejnosti z prosince na leden činí 76%. Největší pokles se týká konzolí Nintendo Wii a Nintendo DS. U DS prodej klesl z 3,5 milionů prodaných přístrojů v prosinci na lednových 511 tisíc, u konzole Wii je pokles z 1,47 miliónů prodaných přístrojů na 679 tisíc. Znatelně klesl prodej konzolí XBOX 360 z 1,1 milionu přístrojů na 309 tisíc. Prodej Playstation 3 klesl z 523 tisíc kusů na 203 tisíc.

V USA klesá prodej konzolí (http://www.swmag.cz)

Procentuálně největší pokles zaznamenala konzole PSP, nejmenší pak Playstation 3. I když celá situace vyznívá pro výrobce nepříznivě, Microsoft se přece jen raduje a to z jednoho prostého důvodu. V prodejnosti her se mu totiž skvěle daří, v tabulce deseti nejprodávanějších konzolových her má Microsoft tituly Left 4 Dead, Call of Duty: World at War, Skate 2, Guitar Hero World Tour a Lord of the Rings: Conquest.

V USA klesá prodej konzolí (http://www.swmag.cz)

O pokles se zasadil nejen logický nezájem kupovat hry a konzole po vánocích, ale původcem je i finanční krize, obchodníci nechtějí zbytečně přehlcovat trh a lidé nehodlají kupovat nové věci za každou cenu. To vysvětluje i stále úspěšné prodeje konzole PlayStation 2.

Zdroje: Eurogamer.net, Fudzilla.com

Novinka V USA klesá prodej konzolí byla publikován 13. února 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
  4. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
  5. Webhosting a VPS: Co potřebujete právě vy?
  6. Vytvořte si dárkový poukaz online
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  9. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!