V USA klesá prodej konzolí

V USA klesl dramaticky prodej konzolí, pokles prodejnosti z prosince na leden činí 76%. Největší pokles se týká konzolí Nintendo Wii a Nintendo DS. U DS prodej klesl z 3,5 milionů prodaných přístrojů v prosinci na lednových 511 tisíc, u konzole Wii je pokles z 1,47 miliónů prodaných přístrojů na 679 tisíc. Znatelně klesl prodej konzolí XBOX 360 z 1,1 milionu přístrojů na 309 tisíc. Prodej Playstation 3 klesl z 523 tisíc kusů na 203 tisíc.

V USA klesá prodej konzolí (http://www.swmag.cz)

Procentuálně největší pokles zaznamenala konzole PSP, nejmenší pak Playstation 3. I když celá situace vyznívá pro výrobce nepříznivě, Microsoft se přece jen raduje a to z jednoho prostého důvodu. V prodejnosti her se mu totiž skvěle daří, v tabulce deseti nejprodávanějších konzolových her má Microsoft tituly Left 4 Dead, Call of Duty: World at War, Skate 2, Guitar Hero World Tour a Lord of the Rings: Conquest.

V USA klesá prodej konzolí (http://www.swmag.cz)

O pokles se zasadil nejen logický nezájem kupovat hry a konzole po vánocích, ale původcem je i finanční krize, obchodníci nechtějí zbytečně přehlcovat trh a lidé nehodlají kupovat nové věci za každou cenu. To vysvětluje i stále úspěšné prodeje konzole PlayStation 2.

Zdroje: Eurogamer.net, Fudzilla.com

Novinka V USA klesá prodej konzolí byla publikován 13. února 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!