iBuyPower představil mimořádně výkonné počítače pro hráče

Společnost iBuyPower představí dva nové typy mimořádně výkonných počítačů, určených pro hráče. Hlavní komponenty, procesor a základní desky jsou od firmy AMD. První sestava je nazvaná Gamer HAF 91B, druhá Gamer Fire 585.

Typ Gamer HAF 91B nabízí procesor AMD Phenom II X4 920 CPU s výkonem 2.8GHz, základní desku AMD 790GX Crossfire a o obraz se stará grafická karta ATI Radeon HD 4850 512MB. Operační paměť DDR2 má velikost 4GB a pro data je připraven 500 GB pevný disk. Nechybí kvalitní DVD/RW mechanika.

Druhý v pořadí Gamer Fire 585 má stejné parametry operační paměti a stejná je i základní deska. Procesor je takřka ten samý jako v případě Gamer HAF 91B, vyšší je jen frekvence a to 3.0GHz. Pevný disk je v tomto případě větší o 250 GB, slušné hardwarové vybavení doplňuje grafická karta ATI Radeon HD 4870X2 2GB. DVD mechanika je doplněna Blu-ray mechanikou. Tento typ také disponuje výkonnějším chlazením než jeho „slabší“ bratříček, zvětšeno je i napájení.

iBuyPower představil mimořádně výkonné počítače pro hráče (http://www.swmag.cz)

K počítačům je dodáván operační systém Windows Vista Home Premium. Cena počítače Gamer HAF 91B je 999$, Gamer Fire 585 vyjde na 1439$.

Zdroj: iBuyPower.com

Novinka iBuyPower představil mimořádně výkonné počítače pro hráče byla publikován 13. února 2009 v 22.14. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!