iBuyPower představil mimořádně výkonné počítače pro hráče

Společnost iBuyPower představí dva nové typy mimořádně výkonných počítačů, určených pro hráče. Hlavní komponenty, procesor a základní desky jsou od firmy AMD. První sestava je nazvaná Gamer HAF 91B, druhá Gamer Fire 585.

Typ Gamer HAF 91B nabízí procesor AMD Phenom II X4 920 CPU s výkonem 2.8GHz, základní desku AMD 790GX Crossfire a o obraz se stará grafická karta ATI Radeon HD 4850 512MB. Operační paměť DDR2 má velikost 4GB a pro data je připraven 500 GB pevný disk. Nechybí kvalitní DVD/RW mechanika.

Druhý v pořadí Gamer Fire 585 má stejné parametry operační paměti a stejná je i základní deska. Procesor je takřka ten samý jako v případě Gamer HAF 91B, vyšší je jen frekvence a to 3.0GHz. Pevný disk je v tomto případě větší o 250 GB, slušné hardwarové vybavení doplňuje grafická karta ATI Radeon HD 4870X2 2GB. DVD mechanika je doplněna Blu-ray mechanikou. Tento typ také disponuje výkonnějším chlazením než jeho „slabší“ bratříček, zvětšeno je i napájení.

iBuyPower představil mimořádně výkonné počítače pro hráče (http://www.swmag.cz)

K počítačům je dodáván operační systém Windows Vista Home Premium. Cena počítače Gamer HAF 91B je 999$, Gamer Fire 585 vyjde na 1439$.

Zdroj: iBuyPower.com

Novinka iBuyPower představil mimořádně výkonné počítače pro hráče byla publikován 13. února 2009 v 22.14. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!