Nvidia se bojí o zisk, začne šetřit

Nvidia se začíná bát o svůj zisk. Vlivem snižování poptávky jí klesají zisky, proto bude nutné začít šetřit, během tohoto čtvrtletí hodlá vedení společnosti ušetřit alespoň 30 milionů €. Provozní náklady tohoto výrobce jsou přibližně 300 miliónů, podle zdrojů ze společnosti by však šetření nemělo být tak velký problém, i když pro laika se to může jevit opačně.

30 miliónů je úspora, díky které bude údajně možné provádět další inovace a vyvíjet nové výrobky, především pak grafické karty. Pro další budoucnost firmy je mimořádně důležitý trh s počítačovými hrami od kterého se odvíjí poptávka po grafických kartách, grafické karty jsou totiž to, co drží Nvidiu nad vodou. Pravdou však je, že Nvidia zažívá v současnosti těžký pokles poptávky a od toho se odvíjí také nízký zisk.

nvidia logo

Zaměstnanci se však zatím propouštění bát nemusí, situace není až tak kritická. Spíše se však dá očekávat zmrazení mezd, nebo jejich pokles v některých sekcích společnosti.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nvidia se bojí o zisk, začne šetřit byla publikován 18. února 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!