Nvidia se bojí o zisk, začne šetřit

Nvidia se začíná bát o svůj zisk. Vlivem snižování poptávky jí klesají zisky, proto bude nutné začít šetřit, během tohoto čtvrtletí hodlá vedení společnosti ušetřit alespoň 30 milionů €. Provozní náklady tohoto výrobce jsou přibližně 300 miliónů, podle zdrojů ze společnosti by však šetření nemělo být tak velký problém, i když pro laika se to může jevit opačně.

30 miliónů je úspora, díky které bude údajně možné provádět další inovace a vyvíjet nové výrobky, především pak grafické karty. Pro další budoucnost firmy je mimořádně důležitý trh s počítačovými hrami od kterého se odvíjí poptávka po grafických kartách, grafické karty jsou totiž to, co drží Nvidiu nad vodou. Pravdou však je, že Nvidia zažívá v současnosti těžký pokles poptávky a od toho se odvíjí také nízký zisk.

nvidia logo

Zaměstnanci se však zatím propouštění bát nemusí, situace není až tak kritická. Spíše se však dá očekávat zmrazení mezd, nebo jejich pokles v některých sekcích společnosti.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nvidia se bojí o zisk, začne šetřit byla publikován 18. února 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!