Legendární Alles Gute bude na Stream.cz

Server pro sdílení videí Stream.cz chystá na neděli tohoto týdne velké překvapení. Od neděle totiž budou postupně uváděny nové díly legendárního pořadu Alles Gute. Alles Gute byl velmi populární součástí dvouměsíčníku Česká soda, který vysílala Česká televize od roku 1993 do roku 1997. Šlo vlastně o televizní výuku německého jazyka, moderátory byla dvojice Milan Šteindler a David Vávra. Postupem doby některé hlášky zlidověly, Alles Gute však často zabředlo až do velmi černého humoru a proto bylo některými díváky odsuzováno.

Prozatím je ohlášeno dvanáct nových dílů, podle zájmu diváků by se však nemuselo zůstat jen u tohoto čísla. Moderátory opět budou Štaindler a Vávra, v novém Alles Gute by se měl občas ukázat Petr Čtvrtníček nebo romský zpěvák Gipsy.cz.

Hlavním tématem zřejmě bude české předsedání Evropské unii, o tom svědčí i první upoutávka. Na Stream.cz je ke shlédnutí několik starších dílů a výběr toho nejlepšího z celé České sody.

Zdroj: Stream.cz

Novinka Legendární Alles Gute bude na Stream.cz byla publikován 18. února 2009 v 22.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Smajlíci
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!