Legendární Alles Gute bude na Stream.cz

Server pro sdílení videí Stream.cz chystá na neděli tohoto týdne velké překvapení. Od neděle totiž budou postupně uváděny nové díly legendárního pořadu Alles Gute. Alles Gute byl velmi populární součástí dvouměsíčníku Česká soda, který vysílala Česká televize od roku 1993 do roku 1997. Šlo vlastně o televizní výuku německého jazyka, moderátory byla dvojice Milan Šteindler a David Vávra. Postupem doby některé hlášky zlidověly, Alles Gute však často zabředlo až do velmi černého humoru a proto bylo některými díváky odsuzováno.

Prozatím je ohlášeno dvanáct nových dílů, podle zájmu diváků by se však nemuselo zůstat jen u tohoto čísla. Moderátory opět budou Štaindler a Vávra, v novém Alles Gute by se měl občas ukázat Petr Čtvrtníček nebo romský zpěvák Gipsy.cz.

Hlavním tématem zřejmě bude české předsedání Evropské unii, o tom svědčí i první upoutávka. Na Stream.cz je ke shlédnutí několik starších dílů a výběr toho nejlepšího z celé České sody.

Zdroj: Stream.cz

Novinka Legendární Alles Gute bude na Stream.cz byla publikován 18. února 2009 v 22.12. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...