Wikipedia pro doktory - Medpedia

Včera, 17. února byl spuštěn nový projekt Medpedia.com. Jde v podstatě o velmi odbornou obdobu známé encyklopedie Wikipedia. Medpedia bude však zaměřena jen a pouze na zdravotnictví a lékařské vědy. Můžete argumentovat tím, že i na obyčejné Wikipedii je tématický portál Medicína. Máte pravdu, ale Medpedia by měla být mnohem profesionálnější a přináší jednu důležitou novinku.

Zmiňovanou novinkou je nemožnost editovat obsah. Neplatí to sice doslova, neboť obsah budou udržovat opravdoví doktoři-editoři, ale nebude možné editovat články obyčejnými uživateli. Pokud bude chtít obyčejný návštěvník Medpedie něco upravit, bude muset svůj požadavek navrhnout editorovi. Každý z editorů bude mít svou vlastní vizitku, odpadá tedy anonymita.

logo Medpedia

Bohužel mnoho potencionálních návštěvníků Medpedie může ovlivnit důležitá věc, Medpedia bude totiž jen v anglické jazykové verzi, jiné jazykové lokalizace se neplánují. Vzhled bude velmi podobný jako v obyčejné Wikipedii.

Zdroj: Medpedia.com

Novinka Wikipedia pro doktory - Medpedia byla publikován 19. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!