Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy

Veletrh informačních a komunikačních technologií Invex se loni konal naposledy. Invex lidé znají od roku 1990 jako (nejen) počítačový veletrh pro odborníky i laiky. Každoročně se konal na výstavišti v Brně a loni, alespoň tak jak jej známe, naposled. Invex se totiž už delší dobu potýkal s nízkým zájmem veřejnosti a kde není poptávka není nabídka. Veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy- Digitex se přesunul do samostatného pavilonu již dávno a Invex musel změnit své zaměření.

Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz)
Má návštěva Indexu v roce 2007.

Invex nahradí dvoudenní Invex Forum s podtitulem Odborné ICT. Pro zájemce- jedná se o 5. a 6. října. Budeme vás informovat o možné naší účasti na tomto foru, tak jako jsme vás informovali o předchozích Invexech.

Zdroj: deník Metro- 18. února 2009, str. 6

Novinka Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy byla publikován 19. února 2009 v 14.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!