Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy

Veletrh informačních a komunikačních technologií Invex se loni konal naposledy. Invex lidé znají od roku 1990 jako (nejen) počítačový veletrh pro odborníky i laiky. Každoročně se konal na výstavišti v Brně a loni, alespoň tak jak jej známe, naposled. Invex se totiž už delší dobu potýkal s nízkým zájmem veřejnosti a kde není poptávka není nabídka. Veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy- Digitex se přesunul do samostatného pavilonu již dávno a Invex musel změnit své zaměření.

Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz)
Má návštěva Indexu v roce 2007.

Invex nahradí dvoudenní Invex Forum s podtitulem Odborné ICT. Pro zájemce- jedná se o 5. a 6. října. Budeme vás informovat o možné naší účasti na tomto foru, tak jako jsme vás informovali o předchozích Invexech.

Zdroj: deník Metro- 18. února 2009, str. 6

Novinka Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy byla publikován 19. února 2009 v 14.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...