Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy

Veletrh informačních a komunikačních technologií Invex se loni konal naposledy. Invex lidé znají od roku 1990 jako (nejen) počítačový veletrh pro odborníky i laiky. Každoročně se konal na výstavišti v Brně a loni, alespoň tak jak jej známe, naposled. Invex se totiž už delší dobu potýkal s nízkým zájmem veřejnosti a kde není poptávka není nabídka. Veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy- Digitex se přesunul do samostatného pavilonu již dávno a Invex musel změnit své zaměření.

Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz) Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy (http://www.swmag.cz)
Má návštěva Indexu v roce 2007.

Invex nahradí dvoudenní Invex Forum s podtitulem Odborné ICT. Pro zájemce- jedná se o 5. a 6. října. Budeme vás informovat o možné naší účasti na tomto foru, tak jako jsme vás informovali o předchozích Invexech.

Zdroj: deník Metro- 18. února 2009, str. 6

Novinka Brněnský veletrh Invex se konal loni naposledy byla publikován 19. února 2009 v 14.45. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!