Z letadla si zavoláte už brzy

Doteď byla možnost vyřídit si hovor nebo napsat si SMS z mobilního telefonu téměř utopií. Objevilo se sice několik projektů, které měly umožnit alespoň odesílání SMS z paluby letounu, až v letadlech společnosti Ryanair ale bude možné s mobilním telefonem pracovat.

U aerolinek Ryanair bude možné pracovat s mobilním telefonem v přibližně 170 letadlech, úpravy by měly trvat zhruba rok a půl. Letadla budou osazeny speciálními přístroji, na které nebude mít použití mobilu vliv. Bohužel, aby se peníze do úprav letadel společnosti vrátili, možnost odesílání SMS zpráv, volání nebo odesílání e-mailů bude zpoplatněná. Za odeslání jedné SMS si navíc zaplatíte padesát pencí, za minutu hovoru 1,50 liber a za odeslání jednoho e-mailu libru. Zatím není jasné, jak bude placení probíhat.

Dá se očekávat, že pokud se tato nová technologie osvědčí, začnou letadla upravovat i další letecké společnosti. Právě nemožnost používat mobilních zařízení je jednou z nevýhod letecké přepravy.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Z letadla si zavoláte už brzy byla publikován 22. února 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!