Z letadla si zavoláte už brzy

Doteď byla možnost vyřídit si hovor nebo napsat si SMS z mobilního telefonu téměř utopií. Objevilo se sice několik projektů, které měly umožnit alespoň odesílání SMS z paluby letounu, až v letadlech společnosti Ryanair ale bude možné s mobilním telefonem pracovat.

U aerolinek Ryanair bude možné pracovat s mobilním telefonem v přibližně 170 letadlech, úpravy by měly trvat zhruba rok a půl. Letadla budou osazeny speciálními přístroji, na které nebude mít použití mobilu vliv. Bohužel, aby se peníze do úprav letadel společnosti vrátili, možnost odesílání SMS zpráv, volání nebo odesílání e-mailů bude zpoplatněná. Za odeslání jedné SMS si navíc zaplatíte padesát pencí, za minutu hovoru 1,50 liber a za odeslání jednoho e-mailu libru. Zatím není jasné, jak bude placení probíhat.

Dá se očekávat, že pokud se tato nová technologie osvědčí, začnou letadla upravovat i další letecké společnosti. Právě nemožnost používat mobilních zařízení je jednou z nevýhod letecké přepravy.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Z letadla si zavoláte už brzy byla publikován 22. února 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. Libimseti.cz
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!