Dvakrát nový notebook od Gateway

Výrobce Gateway uvolnil do prodeje dva nové modely notebooků řady TC – TC7307u a TC7307u. Konstrukčně jsou modely dosti podobné řadám MC a MD. Oba notebooky jsou hardwarovou výbavou naprosto stejné, rozdíl je jen v barvě, TC7306u bude prodáván v černé barvě, zatímco TC7307u v barvě vínové.

Gateway sáhl po procesoru Intel Pentium Dual-Core Mobile T4200 s 1MB L2 cache a frekvencí 2.0GHz, paměť je 4GB DDR2 667MHz a grafická karta bude integrovaná Intel GMA 4500M. Pro ukládání dat byl vybrán 320 GB SATA disk. 14" displej dosahuje nativního rozlišení 1366×768.

Dvakrát nový notebook od Gateway (http://www.swmag.cz)

Zbytek výbavy tvoří 8× DVDRW mechanika, webkamera a pro bezdrátové připojení je k dispozici Wi-Fi. Oba notebooky budou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Windows Vista Home Premium. Cena je určena na 649,99$ (14 700 Kč).

Zdroj: Gateway.com

Dvakrát nový notebook od Gateway (http://www.swmag.cz)

Novinka Dvakrát nový notebook od Gateway byla publikován 23. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!