Napsala na Facebook že práce je nuda, dostala padáka

Mladá žena rozhodně nečekala ráznou reakci zaměstnavatele, když na svůj profil v populární sociální síti Facebook napsala, že její práce je nudná. Reakce zaměstnavatele Ivell Marketing & Logistics byla blesková, dívka téměř okamžitě přišla o zaměstnání. Údajně svými výroky na profilu poškodila společnost.

Podle zdrojů ze společnosti byla žena velmi překvapena, že kvůli takovému důvodu může být propuštěna. Zajímavé je na celé události to, že ani nenapsala jméno společnosti ve které pracuje, zaměstnavatelé se tak museli o údajích v profilu dozvědět jinak.

Napsala na Facebook že práce je nuda, dostala padáka (http://www.swmag.cz)

Celá tato událost rozšířila na internetu vlnu diskuze o tom, zda je od vedení společnosti slušné, aby „špehovala“ své zaměstnance. Odbory toto sledování samozřejmě neschvalují, dokonce bylo doporučeno, aby úřednice své zaměstnavatele zažalovala. Bohužel by však takováto žaloba zřejmě neměla příliš šancí na úspěch.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Napsala na Facebook že práce je nuda, dostala padáka byla publikován 27. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!