Napsala na Facebook že práce je nuda, dostala padáka

Mladá žena rozhodně nečekala ráznou reakci zaměstnavatele, když na svůj profil v populární sociální síti Facebook napsala, že její práce je nudná. Reakce zaměstnavatele Ivell Marketing & Logistics byla blesková, dívka téměř okamžitě přišla o zaměstnání. Údajně svými výroky na profilu poškodila společnost.

Podle zdrojů ze společnosti byla žena velmi překvapena, že kvůli takovému důvodu může být propuštěna. Zajímavé je na celé události to, že ani nenapsala jméno společnosti ve které pracuje, zaměstnavatelé se tak museli o údajích v profilu dozvědět jinak.

Napsala na Facebook že práce je nuda, dostala padáka (http://www.swmag.cz)

Celá tato událost rozšířila na internetu vlnu diskuze o tom, zda je od vedení společnosti slušné, aby „špehovala“ své zaměstnance. Odbory toto sledování samozřejmě neschvalují, dokonce bylo doporučeno, aby úřednice své zaměstnavatele zažalovala. Bohužel by však takováto žaloba zřejmě neměla příliš šancí na úspěch.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Napsala na Facebook že práce je nuda, dostala padáka byla publikován 27. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...