Videokamera velká jako mobilní telefon

Zajímavou kameru představila Toshiba, jde o model S10 řady Camileo. Tato kamera má velkou výhodu, skutečně disponuje rozměry jako má průměrný mobilní telefon, 100×57×18 mm. Nemusíte mít strach ani o to, že by S10 vážila příliš mnoho, je „těžká“ 120 gramů.

Nahrávací schopnosti kamery je velmi dobré, pro natáčení je k dispozici rozlišení 1080p zobrazovací frekvence je 30fps, při focení využijete rozlišení 5 megapixelů. S10 disponuje rozhraním HDMI (při přehrávání záznamu na televizorech v HD kvalitě) a pro komunikaci s počítačem slouží USB port. Paměť kamery je 128 MB, v podstatě je to minimum, ale samozřejmě lze využít slotu na SDHC karty.

Videokamera velká jako mobilní telefon (http://www.swmag.cz)

Pokud jste fanoušky serveru Youtube.com potěší vás zjednodušené nahrávání videí na váš profil. Tuto komunikaci je ale nutné nastavit.

Toshiba nastavila doporučenou cenu na 4.290,– Kč s DPH, je ale pravděpodobné, že se objeví v obchodech i za méně peněz.

Zdroj: Tisková zpráva Videokamera velká jako mobilní telefon (http://www.swmag.cz)

Videokamera velká jako mobilní telefon (http://www.swmag.cz)

Novinka Videokamera velká jako mobilní telefon byla publikován 27. února 2009 v 19.13. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!