Zítra nová podoba diskuze na Novinky.cz, přispěvatelé zuří

Zítra bude spuštěna nová podoba diskuzí pod články na serveru **Novinky.cz. Již delší dobu se ale ozývají kritické ohlasy, že novou registrací (uživatel, který chce diskutovat musí vyplnit registrační formulář s údaji o jménu, tel. číslu, bydlišti, atd.) bude porušováno soukromí registrovaných.

Od nové podoby diskuzí si slibuje redakce Novinek větší úroveň příspěvků a lepší chování diskutujících, doposud se ve velké většině článků stalo, že se diskuze proměnila ve snůšku blábolů o politice, popřípadě se diskutující navzájem uráželi. U některých článků, které se týkaly ožehavějších témat (Romové, komunisté) se diskuze pro jistotu ani neotevírala.

Zítra nová podoba diskuze na Novinky.cz, přispěvatelé zuří (http://www.swmag.cz)

Proti novým diskuzím protestují hlavně ti, kteří se účastnili zmíněných slovních „bitev“. Podle samotné redakce Novinek se však diskutující nemají čeho obávat, pokud se budou chovat slušně a nebudou se navzájem urážet. Rovněž ohrožení soukromí Novinky.cz vylučují. O registraci je velký zájem, registrovalo se již několik tisíc uživatelů.

Zdroj: Novinky.cz

Novinka Zítra nová podoba diskuze na Novinky.cz, přispěvatelé zuří byla publikován 28. února 2009 v 10.19. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete levné webové stránky? Oslovte 2Rsolutions
  3. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!