Zítra nová podoba diskuze na Novinky.cz, přispěvatelé zuří

Zítra bude spuštěna nová podoba diskuzí pod články na serveru **Novinky.cz. Již delší dobu se ale ozývají kritické ohlasy, že novou registrací (uživatel, který chce diskutovat musí vyplnit registrační formulář s údaji o jménu, tel. číslu, bydlišti, atd.) bude porušováno soukromí registrovaných.

Od nové podoby diskuzí si slibuje redakce Novinek větší úroveň příspěvků a lepší chování diskutujících, doposud se ve velké většině článků stalo, že se diskuze proměnila ve snůšku blábolů o politice, popřípadě se diskutující navzájem uráželi. U některých článků, které se týkaly ožehavějších témat (Romové, komunisté) se diskuze pro jistotu ani neotevírala.

Zítra nová podoba diskuze na Novinky.cz, přispěvatelé zuří (http://www.swmag.cz)

Proti novým diskuzím protestují hlavně ti, kteří se účastnili zmíněných slovních „bitev“. Podle samotné redakce Novinek se však diskutující nemají čeho obávat, pokud se budou chovat slušně a nebudou se navzájem urážet. Rovněž ohrožení soukromí Novinky.cz vylučují. O registraci je velký zájem, registrovalo se již několik tisíc uživatelů.

Zdroj: Novinky.cz

Novinka Zítra nová podoba diskuze na Novinky.cz, přispěvatelé zuří byla publikován 28. února 2009 v 10.19. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!