Mladé děvče má kvůli hraní kožní problémy

Že časté hraní počítačových her poškozuje oči, a může přivést i jiné problémy spojené například se špatným držením těla je všeobecně známé. To co se přihodilo jedné mladé švýcarské dívce je ale takřka světový unikát.

A co se vlastně stalo? Dvanáctiletá dívka v jedné malé Švýcarské obci často hrála na konzoli Playstation. Když si ale její rodiče všimli otoků na zápěstích a zádech převezli ji k doktorovi. Ten pak zjistil důvod nemoci. Do mikroskopických kožních ranek se dostal pot, jelikož dívka se příliš nevěnovala pohybu a převážně seděla u televize, infekce tak měla výbornou živnou půdu. Podle doktorů byly otoky relativně velké, dívce bylo nutné nasadit antibiotika, otoky však během deseti dnů zmizely a děvče se těší dobrému zdraví.

Takovéto zdravotní potíže související se hraním her se vyskytují velmi zřídka. Spousta organizací a spolků se ale snaží chránit mladé lidi před jinými zdravotními problémy, které se týkají hraní, kromě psychické závislosti jsou problémem i bolesti zad a často se vyskytuje tzv. syndrom karpálního tunelu, tedy bolesti zápěstí.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Mladé děvče má kvůli hraní kožní problémy byla publikován 1. března 2009 v 19.35. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!