Chytí Yahoo druhý dech?

Známý vyhledávací portál Yahoo.com se již několik měsíců brání vážné krizi. Společnosti klesají zisky a Yahoo začalo mít problémy s udržováním portálu. Jako možné řešení se objevila náhrada výkonného ředitele, na post přišla nově Carol Bartz, která tak nahradila dosavadního ředitele Jerryho Yanga.

Carol Bartz přišla z firmy Autodesk, kde ukázala své kvality, když se firma dostala do vážné krize, právě s velkou zásluhou Bartzové se Autodesk udržel nad vodou a dokonce zlepšil svůj zisk. Právě díky tomu si této nadané manažerky všimli personalisté Yahoo.

Chytí Yahoo druhý dech? (http://www.swmag.cz)

Údajně už jsou připraveny změny ve fungování portálu, Yahoo každopádně potřebuje oživení a především se dostat z krize. Detailnější plány do budoucna bohužel ještě nejsou známé, ví se ale o rozdělení Yahoo na dvě divize, severoamerickou a zahraniční. Podle zdrojů by také mělo být fungování celého Yahoo pružnější a měla by být odstraněna zbytečná byrokracie.

Zároveň se očekává i další výměna hlavních postav ve společnosti. Akcionáři na změny reagují velice dobře.

Zdroj: Mediaweek.co.uk

Novinka Chytí Yahoo druhý dech? byla publikován 2. března 2009 v 12.52. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!