Maximální výkon od Kingstonu, počítač s 24 GB pamětí

Velmi bizarní stroj sestavil tým vývojářů ve společnosti Kingston. Kingston je společnost, která vyvíjí především počítačové paměti, počítač který nedávno vědci sestavili je ale opravdová špička. Dohromady je totiž osazen 24 GB paměti.

Pokusný model počítače má v sobě ukryt šest 4 GB modulů typu ValueRAM DDR3. Celkově tedy dosahuje paměťový výbava počítače 24 GB. Pro pokus byla využita stanice VMware s procesorem Intel 920 Core i7, základní deskou Gigabyte GA-EX58 UD5 a grafickou kartou NVidia. Celkově na tomto počítači běželo devět virtuálních počítačů, každý z těchto počítačů si odebíral 2 GB operační paměti. Kromě základního provozu byla na jednom počítači spuštěna kopie hry Crysis, cílem bylo dokázat, že takovýto počítač je opravdu schopný fungování. Navíc byly během provozu měřena data jako teplota, celkové vytížení, atd.

I když cena celého přístroje je odhadována velmi vysoko, vývojáři dokázali že takový stroj je skutečně schopen chodu. Obyčejní hráči si zřejmě budou muset nechat zajít chuť. Není třeba litovat, využití takového počítače v praxi bude zřejmě velmi diskutabilní.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Maximální výkon od Kingstonu, počítač s 24 GB pamětí byla publikován 3. března 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!