Seznam.cz uskutečnil správný krok kupředu, bude filtrovat nevhodný obsah

Největší český vyhledávač Seznam.cz upravil své vyhledávání tak, aby uživatele již neobtěžovaly stránky s nevhodným obsahem při hledání „obyčejných“ slovních spojení. Tento filtr lze přepínat zadáním jiného tvaru URL.

Provedli jsme test při zadání výrazu „fotky kamarádek“, jde o stejný příklad, který je uveden na stránce Fulltext.sblog­.cz. Z prvních deseti zobrazených výsledků se dva výsledky týkaly stránek s nevhodným obsahem. Při zadání parametru &safe=yes, který filtr zapíná se v nabídce výsledků žádné odkazy na nevhodné stránky neobjevily. Filtr jde samozřejmě vypnout zadáním příkazu &safe=no na konec URL.

Seznam.cz uskutečnil správný krok kupředu, bude filtrovat nevhodný obsah (http://www.swmag.cz)

Jinak by měl ale filtr fungovat automaticky na určitá slovní spojení, vpisování do adresy je prostředkem jak filtr ovlivnit. I když je zavedení filtrování erotického obsahu dobrým krokem v boji proti němu, někteří uživatelé si stěžují, že Seznam.cz by se měl raději zaměřit na jiné, důležitější věci.

Zdroj: Fulltext.sblog.cz

Novinka Seznam.cz uskutečnil správný krok kupředu, bude filtrovat nevhodný obsah byla publikován 5. března 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!