Facebook překročil 100 milionů registrovaných uživatelů

Sociální síť Facebook překročila magickou metu 100 milionů registrovaných uživatelů, 25. 8. to oznámil Senior Platform Manager Dave Morin. Tuto metu se podařilo zdolat po 4 a půl letech od založení, jen pro srovnání s konkurencí – MySpace to trvalo jen 3 roky.

Sociální síť je fenomén dnešní doby, u nás jsou hodně populární například spoluzaci.cz nebo libimseti.cz . V této skupině je obvyklé nutné si založit svůj profil, kde můžete prezentovat svoji osobu, nahrávat fotky a videa, psát blog nebo chatovat s přáteli a domlouvat si srazy.

Facebook překročil 100 milionů registrovaných uživatelů (http://www.swmag.cz)

Facebook založil 1. února 2004 bývalý student Harvardské univerzity Mark Zuckerberg, tehdy jen pro studenty z Harvardu, ale po velkém rozšíření došlo k „otevření světu“. Podle statistik je Facebook nejpoužívanější studentský web v USA, 85 % studentů na americké univerzitě má svůj profil a přihlašuje se k němu alespoň jednou týdně.

Facebook je dostupný v 16 světových jazycích, včetně české mutace.

Zdroj readwriteweb.com

Novinka Facebook překročil 100 milionů registrovaných uživatelů byla publikován 1. září 2008 v 14.24. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!