Eco domény mají podporu Al Gora

Projekt .eco domén má podporu bývalého amerického viceprezidenta Al Gora. Jeho organizace Aliance pro ochranu klimatu (ACP) vyjádřila jednoznačnou podporu hnutí Dot Eco LLC, které doménu .eco podporuje a chystá její rozvoj.

.eco má být doména určená hlavně pro firmy nebo hnutí zajímající se o ochranu životního prostředí. Údajně je pravděpodobné, že by se doména .eco mohla hodit i velkým firmám, které často zařizují svým produktům speciální stránky, např. automobilky, výrobci počítačů, atd. Podmínkou by samozřejmě bylo to, že produkt bude šetrný k životnímu prostředí, například auta s pohonem na elektřinu, nebo elektronika s minimální spotřebou energie.

Eco domény mají podporu Al Gora (http://www.swmag.cz)

Výnosy z poplatků za registraci .eco domén by měly být použity na výzkum klimatických změn. Podle Dot Eco LLC se už teď objevují firmy, které mají o využití této speciální domény zájem. Oficiální výše registračních poplatků zatím není známá, objevily se i informace, že by poplatky mohly být dobrovolné, pravděpodobně se tak ale nestane.

Pokud se bude situace vyvíjet dobře, první .eco domény by měly být na internetu už na konci tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Eco domény mají podporu Al Gora byla publikován 9. března 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. Nejlepší souborové manažery zdarma
 4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
 8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!