Levná údržba a dlouhá životnost - projektor Hitachi CP-X809

Co nejnižší údržba a velmi dlouhá životnost. Tato charakteristika by měla vystihovat nový projektor CP-X809 od Hitachi. Zajímavý je nově použitý hybridní filtr, který projektoru zajišťuje životnost bez nutnosti výměny 4000 hodin provozu. Rovněž lampa by měla vydržet 4000 hodin provozní zátěže bez výměny.

Podle Axela Kutschkeho, managera divize prezentačních produktů Hitachi je ale možnost využití projektoru CP-X809 ještě dál, do tiskové zprávy uvedl „Prodloužené intervaly údržby otevírají možnosti celé řady nových způsobů použití, včetně veřejných tabulí a digitálních informačních obrazovek, které byly dosud nereálné kvůli nákladům na údržbu“.

Hitachi projektor

Jas projektoru dosahuje 5000 lm, obraz má rozlišení XGA a kontrastní poměr 1000:1. CP-X809 nabízí i možnost nastavení aktivní iris clony, ta má zlepšit kvalitu obrazu u temných scén. Hitachi slibuje i mnohem lepší viditelnost obrazu při běžném osvětlení. Zákazník může využít rozhraní HDMI a BNCa slot pro paměťové karty. Velkým kladem je technologie bezdrátového připojení k síti, není tedy potřeba zabývat se spoustou kabelů.

Levná údržba a dlouhá životnost - projektor Hitachi CP-X809 (http://www.swmag.cz)

Z hlediska bezpečnosti na tom projektor také není špatně, kromě standartního Kensington zámku je k dispozici nastavení PIN kódů a detektor změny polohy.

CP-X809 už je v prodeji, jeho cena je téměř 119 000 korun s DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Levná údržba a dlouhá životnost - projektor Hitachi CP-X809 byla publikován 10. března 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!