Microsoft bude prodávat i oblečení

Doslova horká zpráva přišla z Microsoftu. Kromě operačních systému, konzolí a počítačových her se chystá další lákadlo na zákazníky – vlastní trička. Microsoft zažádal o spolupráci firmu Thinkcommon.com a první kolekce už je na světě. Trika mají motivy osmdesátých let, na výběr jsou například loga Microsoftu, operačního systému DOS nebo policejní fotografie Billa Gatese.

Microsoft bude prodávat i oblečení (http://www.swmag.cz)

V současné době je v kolekci šest motivů. Prodej probíhá přes maloobchody, Microsoft chce oslovit hlavně mladší generaci, trička kolekce Softwear jak je Microsoft pojmenoval tak mají ve své nabídce hlavně skateshopy, aktuálně je to v osmi městech přibližně deset obchodů a další přibývají.

Microsoft bude prodávat i oblečení (http://www.swmag.cz)

Oblečení se bohužel do České republiky pravděpodobně nedostane, je to z jednoho prostého důvodu – obchody ve kterých se trika prodávají neposkytují nákupy přes internet, buď si pro oblečení zajedete sami, nebo budete muset oslovit nějaké příbuzné nebo přátele v USA, aby vám triko koupili a poslali. Vyjádření žádného módního návrháře jsme zatím nesehnali, odborně tak nemůžeme vzhled hodnotit.

Zdroj: Softwearbymicro­soft.com

Novinka Microsoft bude prodávat i oblečení byla publikován 10. března 2009 v 18.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!