Microsoft bude prodávat i oblečení

Doslova horká zpráva přišla z Microsoftu. Kromě operačních systému, konzolí a počítačových her se chystá další lákadlo na zákazníky – vlastní trička. Microsoft zažádal o spolupráci firmu Thinkcommon.com a první kolekce už je na světě. Trika mají motivy osmdesátých let, na výběr jsou například loga Microsoftu, operačního systému DOS nebo policejní fotografie Billa Gatese.

Microsoft bude prodávat i oblečení (http://www.swmag.cz)

V současné době je v kolekci šest motivů. Prodej probíhá přes maloobchody, Microsoft chce oslovit hlavně mladší generaci, trička kolekce Softwear jak je Microsoft pojmenoval tak mají ve své nabídce hlavně skateshopy, aktuálně je to v osmi městech přibližně deset obchodů a další přibývají.

Microsoft bude prodávat i oblečení (http://www.swmag.cz)

Oblečení se bohužel do České republiky pravděpodobně nedostane, je to z jednoho prostého důvodu – obchody ve kterých se trika prodávají neposkytují nákupy přes internet, buď si pro oblečení zajedete sami, nebo budete muset oslovit nějaké příbuzné nebo přátele v USA, aby vám triko koupili a poslali. Vyjádření žádného módního návrháře jsme zatím nesehnali, odborně tak nemůžeme vzhled hodnotit.

Zdroj: Softwearbymicro­soft.com

Novinka Microsoft bude prodávat i oblečení byla publikován 10. března 2009 v 18.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!