Microsoft bude prodávat i oblečení

Doslova horká zpráva přišla z Microsoftu. Kromě operačních systému, konzolí a počítačových her se chystá další lákadlo na zákazníky – vlastní trička. Microsoft zažádal o spolupráci firmu Thinkcommon.com a první kolekce už je na světě. Trika mají motivy osmdesátých let, na výběr jsou například loga Microsoftu, operačního systému DOS nebo policejní fotografie Billa Gatese.

Microsoft bude prodávat i oblečení (http://www.swmag.cz)

V současné době je v kolekci šest motivů. Prodej probíhá přes maloobchody, Microsoft chce oslovit hlavně mladší generaci, trička kolekce Softwear jak je Microsoft pojmenoval tak mají ve své nabídce hlavně skateshopy, aktuálně je to v osmi městech přibližně deset obchodů a další přibývají.

Microsoft bude prodávat i oblečení (http://www.swmag.cz)

Oblečení se bohužel do České republiky pravděpodobně nedostane, je to z jednoho prostého důvodu – obchody ve kterých se trika prodávají neposkytují nákupy přes internet, buď si pro oblečení zajedete sami, nebo budete muset oslovit nějaké příbuzné nebo přátele v USA, aby vám triko koupili a poslali. Vyjádření žádného módního návrháře jsme zatím nesehnali, odborně tak nemůžeme vzhled hodnotit.

Zdroj: Softwearbymicro­soft.com

Novinka Microsoft bude prodávat i oblečení byla publikován 10. března 2009 v 18.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...