Kingstonu se daří dobře, zvýšil objem dodávek, krize se nebojí

Povzbudivá zpráva přišla od výrobce pamětí Kinsgston, za minulý rok podle tiskové zprávy dosáhl objem dodávek pamětí 41% nárůstu oproti roku 2007. Za loňský rok dosáhly celosvětové tržby 4,0 miliard $, v roce 2007 byl sice zisk o 500 miliónů $ vyšší, stále je to slušný výsledek.

Zvýšení prodeje se týkalo téměř všech produktových řad. Kingston funguje už od roku 1987, z hlediska zisků přišel významný mezník v roce 1995 kdy byla překročena hranice jedné miliardy $. O další miliardu $ byl zisk zvýšen v roce 2004 a nakonec tři miliardy $ Kingston vydělal v roce 2005.

Kingstonu se daří dobře, zvýšil objem dodávek, krize se nebojí (http://www.swmag.cz)

„Společnost Kingston, stejně jako naše konkurenty, zasáhl v roce 2008 propad celého odvětví a nasycení trhu s paměťovými chipy, naše silné finanční zázemí i solidní rezervy hotovosti nám však umožnily zachovat si schopnost rychle reagovat a zůstat flexibilní, takže jsme své činnosti upravili a přizpůsobili se neustále se proměňujícím podmínkám na trhu. Považujeme za velké štěstí, že naše postavení je bezpečné, když uvážíme daný stav ekonomiky." uvedl John Tu, spoluzakladatel společnosti Kingston.

Kingston tak zřejmě jako jedna z mála společností dokáže finanční krizi ustát téměř bez následků. Také zaměstnanci nemusejí mít obavy, žádné větší propouštění se prý nečeká.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Kingstonu se daří dobře, zvýšil objem dodávek, krize se nebojí byla publikován 11. března 2009 v 14.10. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!