Sharkoon Rush FireGlider - myš pro profesionální hráče

Výrobce počítačového příslušenství Sharkoon představil myš, určenou především pro počítačové hráče, kteří chtějí mnohem víc než jen obyčejnou zařízení. A právě Rush FireGlider by jim měl nabídnout co nejlepší podmínky pro hraní, ale i pro práci s profesionálně zaměřenými aplikacemi.

myš

Vzhled FireGlideru je laděn do černé barvy s motivem plamenů, myš je vybavena snímačem Agilent ADNS-6010 a komunikace s počítačem probíhá pomocí rozhraní USB.

myš

Kromě základních dvou tlačítek a kolečka disponuje myš dalšími šesti programovatelnými tlačítky, například pro přístup k aplikacím. DPI je nastavitelné od 600 do 3600 dp pomocí speciálního tlačítka. Myš lze navíc přizpůsobit požadavkům konkrétního člověka nastavením hmotnosti pomocí olověných závažíček, maximální hmotnost myši je 135 gramů.

Doporučená cena je 25 € (přibližně 650 Kč).

Zdroj: Sharkoon.com

Novinka Sharkoon Rush FireGlider - myš pro profesionální hráče byla publikován 11. března 2009 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!