Apple představuje nejmenší přehrávač na světě - Apple iPod shuffle

Nejmenší hudební přehrávač na světě představila společnost Apple. Jedná se o přehrávač Apple iPod Shuffle a jeho rozměry jsou opravdu minimální, přirovnat by jsme ho mohli například k tužkové baterii nebo zapalovači.

Apple aplikoval do přehrávače převratnou technologii VoiceOver. Díky této technologii na Vás přehrávač mluví. Ne, není to legrace, iPod shuffle dokáže do sluchátek říct jméno interpreta, název skladby a název playlistu. To vše česky. Nadefinovat si všechny požadavky a vytvořit playlist je možné přes program iTunes. iPod shuffle dokonce dokáže i předvolit hudbu podle aktivity, v iTunes si nastavíte režimy činnosti, například sport nebo odpočinek a posléze si jen zvolíte v ovládání kterou činnost zrovna děláte.

Apple představuje nejmenší přehrávač na světě - Apple iPod shuffle (http://www.swmag.cz)

Jelikož rozměry přehrávače jsou opravdu malé, ovládání je přesunuto na sluchátka, ovládat lze všechny základní funkce, nastavení hlasitosti, zastavení a spuštění přehrávání, atd.

Kapacita přehrávače je 4 GB hudby, což představuje zhruba 1000 skladeb.

Cena v ČR je zhruba 2 650 Kč, v balení dostane kupující přehrávač, sluchátka s ovládáním a USB kabel.

Zdroj: Tisková zpráva

Apple představuje nejmenší přehrávač na světě - Apple iPod shuffle (http://www.swmag.cz)

Novinka Apple představuje nejmenší přehrávač na světě - Apple iPod shuffle byla publikován 13. března 2009 v 16.25. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...