Další netbook, tentokrát od J&V

Na trhu se brzy objeví další netbook, tentokrát od výrobce J&V z Hong-Kongu. Vývojáři se netajili tím, že svůj netbook MINIX budou chtít cenově tlačit co nejníže, mohl by se tedy stát výraznou konkurencí těch přístrojů, které jsou aktuálně na trhu.

Podobně jako u netbooku od Koganu, o kterém jsme Vás informovali ve starší Novince, kde vývojáři sáhli po operačním systému gOS se chystá u MINIXU něco podobného. Netbook sice bude dodáván s operačním systémem Windows XP, výrobci se však netají tím, že by chtěli nabízet i verzi s operačním systémem Ubuntu.

Další netbook, tentokrát od J&V (http://www.swmag.cz)

Srdcem MINIXu bude procesor Intel Atom N270 s frekvencí 1.6GHz. Operační paměť je 1 GB, pro připojení k internetu bude k dispozici WiFi a pro připojení mobilních zařízení využijete technologii Bluetooth. Potvrzena je ještě 1.3Mpix webkamera. Podle J&V se však na trhu objeví několik modelů netbooku s rozdílným hardwarem tak, aby si každý uživatel vybral to své.

Cena zatím jistá není, údajně se mluví o 300 $.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Další netbook, tentokrát od J&V byla publikován 15. března 2009 v 19.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!