Další netbook, tentokrát od J&V

Na trhu se brzy objeví další netbook, tentokrát od výrobce J&V z Hong-Kongu. Vývojáři se netajili tím, že svůj netbook MINIX budou chtít cenově tlačit co nejníže, mohl by se tedy stát výraznou konkurencí těch přístrojů, které jsou aktuálně na trhu.

Podobně jako u netbooku od Koganu, o kterém jsme Vás informovali ve starší Novince, kde vývojáři sáhli po operačním systému gOS se chystá u MINIXU něco podobného. Netbook sice bude dodáván s operačním systémem Windows XP, výrobci se však netají tím, že by chtěli nabízet i verzi s operačním systémem Ubuntu.

Další netbook, tentokrát od J&V (http://www.swmag.cz)

Srdcem MINIXu bude procesor Intel Atom N270 s frekvencí 1.6GHz. Operační paměť je 1 GB, pro připojení k internetu bude k dispozici WiFi a pro připojení mobilních zařízení využijete technologii Bluetooth. Potvrzena je ještě 1.3Mpix webkamera. Podle J&V se však na trhu objeví několik modelů netbooku s rozdílným hardwarem tak, aby si každý uživatel vybral to své.

Cena zatím jistá není, údajně se mluví o 300 $.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Další netbook, tentokrát od J&V byla publikován 15. března 2009 v 19.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!