Žhavá novinka od MSI, notebook s procesorem od AMD

Známý výrobce notebooků a netbooků MSI představil svou aktuální novinku VR430. Tento notebook se trochu odlišuje od ostatních, zatímco výrobci v poslední době používají hlavně procesory od Intelu, MSI sáhl po procesoru od AMD.

Žhavá novinka od MSI, notebook s procesorem od AMD (http://www.swmag.cz)

Na výběr bude mít zákazník z procesoru Turion X2 Ultra nebo z procesorů série Sempron . VR430 má 14" displej s rozlišením 1280×800. Jako grafickou kartu vybral výrobce integrovanou Radeon HD 3200. Kupující bude mít na výběr velikost paměti, nejvyšší možná je 4 GB paměť, rovněž by měl být na výběr i pevný disk, maximální velikost je zde 320 GB.

Z dalšího vybavení můžeme uvést webkameru, čtečku paměťových karet a DVD mechaniku. Samozřejmostí je WiFi modul. Základní baterie bude šesti článková, pokud bude chtít zákazník vyšší dobu provozu, může dostat devíti článkovou baterii.

Žhavá novinka od MSI, notebook s procesorem od AMD (http://www.swmag.cz)

O ceně zatím není rozhodnuto, každopádně bude VR430 k zakoupení v maloobchodních prodejnách, takže cena by měla být nízká.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Žhavá novinka od MSI, notebook s procesorem od AMD byla publikován 16. března 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!