Google chystá vlastní internetový prohlížeč - Chrome

Google chystá vydat svůj vlastní internetový prohlížeč Chrome. Vyplynulo to ze včerejší tiskové zprávy, která prý vyšla omylem. Snímky připravovaného prohlížeče, který je založený na open source Konquerorovi, si můžete prohlídnout na blogoscoped.com (stránka je totálně přetížena!). Google oznámil, že hodlá snížit monopol Internet Exploreru na trhu internetových prohlížečů.

Google chystá vlastní internetový prohlížeč - Chrome (http://www.swmag.cz)

Google přislíbil, že Chrome bude vyvíjeno nadále jako open source a umožní uživatelům lepší komfort než jsou dosud zvyklí (např. při práci s youtube videii).

Google se již delší dobu snaží prosadit na celém trhu služeb a aplikací a snížit tak monopol celého Microsoftu, doufejme jen že Chrome nebude „optimalizované“ pro Google služby až moc.

Zdroj: blogoscoped.com

Novinka Google chystá vlastní internetový prohlížeč - Chrome byla publikován 2. září 2008 v 14.18. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Libimseti.cz
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Google překladač - slovník na úrovni!
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  10. Notepad++ – vynikající textový editor

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!