Google chystá vlastní internetový prohlížeč - Chrome

Google chystá vydat svůj vlastní internetový prohlížeč Chrome. Vyplynulo to ze včerejší tiskové zprávy, která prý vyšla omylem. Snímky připravovaného prohlížeče, který je založený na open source Konquerorovi, si můžete prohlídnout na blogoscoped.com (stránka je totálně přetížena!). Google oznámil, že hodlá snížit monopol Internet Exploreru na trhu internetových prohlížečů.

Google chystá vlastní internetový prohlížeč - Chrome (http://www.swmag.cz)

Google přislíbil, že Chrome bude vyvíjeno nadále jako open source a umožní uživatelům lepší komfort než jsou dosud zvyklí (např. při práci s youtube videii).

Google se již delší dobu snaží prosadit na celém trhu služeb a aplikací a snížit tak monopol celého Microsoftu, doufejme jen že Chrome nebude „optimalizované“ pro Google služby až moc.

Zdroj: blogoscoped.com

Novinka Google chystá vlastní internetový prohlížeč - Chrome byla publikován 2. září 2008 v 14.18. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!