Kancelářský balík Microsoft Office 14 výjde v březnu příští rok

Nová verze kancelářského balíku Microsoft Office 14 se začne prodávat v březnu příštího roku. Znamená to posun, neboť podle starších zdrojů měla nová verze tohoto kancelářského balíku vyjít v půlce tohoto roku.

Podle vývojářů Microsoftu již pro interní zkoušení byla uvolněna beta verze, testeři se údajně snaží odstranit a napravit všechny chyby. Poté by se měla tato upravená betaverze dostat k nezávislým testerům. Pro ostatní veřejnost bude v listopadu tohoto roku vydána zkušební verze, která by už měla mít téměř finální podobu.

Nepříjemným překvapením pro Microsoft se stalo nedávné uveřejnění několika screenů, které získali správci stránek Neowin.net. Obrázky jsou ze zmiňované betaverze a trochu poodhalují vzhled programu.

Kancelářský balík Microsoft Office 14 výjde v březnu příští rok (http://www.swmag.cz)

Hlavním lákadlem nových Office 14 se má stát funkce Office Web. V podstatě půjde o základní programy balíku (Word, Excel, PowerPoint a OneNote) dostupné online přes stránky Microsoftu.

Pokud se objeví další informace o vývoji, nebo betaverzích, budeme Vás informovat.

Zdroje: Fudzilla.com, Neowin.net

Novinka Kancelářský balík Microsoft Office 14 výjde v březnu příští rok byla publikován 16. března 2009 v 20.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!