Kancelářský balík Microsoft Office 14 výjde v březnu příští rok

Nová verze kancelářského balíku Microsoft Office 14 se začne prodávat v březnu příštího roku. Znamená to posun, neboť podle starších zdrojů měla nová verze tohoto kancelářského balíku vyjít v půlce tohoto roku.

Podle vývojářů Microsoftu již pro interní zkoušení byla uvolněna beta verze, testeři se údajně snaží odstranit a napravit všechny chyby. Poté by se měla tato upravená betaverze dostat k nezávislým testerům. Pro ostatní veřejnost bude v listopadu tohoto roku vydána zkušební verze, která by už měla mít téměř finální podobu.

Nepříjemným překvapením pro Microsoft se stalo nedávné uveřejnění několika screenů, které získali správci stránek Neowin.net. Obrázky jsou ze zmiňované betaverze a trochu poodhalují vzhled programu.

Kancelářský balík Microsoft Office 14 výjde v březnu příští rok (http://www.swmag.cz)

Hlavním lákadlem nových Office 14 se má stát funkce Office Web. V podstatě půjde o základní programy balíku (Word, Excel, PowerPoint a OneNote) dostupné online přes stránky Microsoftu.

Pokud se objeví další informace o vývoji, nebo betaverzích, budeme Vás informovat.

Zdroje: Fudzilla.com, Neowin.net

Novinka Kancelářský balík Microsoft Office 14 výjde v březnu příští rok byla publikován 16. března 2009 v 20.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...