Lidem se nový Facebook nelíbí

Uživatelé známé sociální sítě Facebook měli před několika málo dny důvod jak ke smutku tak k radosti, dosti ale záleželo na vkusu daného člověka. Prostě a jednoduše, na Facebooku se změnil vzhled a změnilo se ovládání některých stránek a to někteří uživatelé špatně nesou.

Změny byly hlášeny už od začátku března, mělo jít spíše o „kosmetické“ úpravy. To však vystřídal šok uživatelů, kteří se připojili a vůbec se nemohli na stránkách orientovat. Následně každému došlo, že změny až tak „kosmetické“ nebyly. Nejvíce se dotkly hlavní stránky, tedy prostoru, kde uživatel tráví velkou spoustu času. Velmi nelibě neseno bylo i zrušení tzv. preferencí, tedy možnosti nastavení toho, co uživatel chce, nebo nechce vidět. Navíc přetrvaly některé chyby, které se ve Facebooku nacházely dříve a vývojáři je dosud neopravili.

Výsledek pro Facebook není vůbec dobrý, neboť ho pomalu přestávají používat někteří uživatelé. Zároveň při změně vzhledu vzniklo několik diskuzních skupin, které požadují návrat starého vzhledu webu. Facebook si tak nakonec vůbec nepomohl, i když byly změny míněny dobře, je na nich spousta nedodělků, v konečné podobě tak pravděpodobně ubude počet lidí, kteří Facebook používají.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Lidem se nový Facebook nelíbí byla publikován 21. března 2009 v 23.02. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...