Lidem se nový Facebook nelíbí

Uživatelé známé sociální sítě Facebook měli před několika málo dny důvod jak ke smutku tak k radosti, dosti ale záleželo na vkusu daného člověka. Prostě a jednoduše, na Facebooku se změnil vzhled a změnilo se ovládání některých stránek a to někteří uživatelé špatně nesou.

Změny byly hlášeny už od začátku března, mělo jít spíše o „kosmetické“ úpravy. To však vystřídal šok uživatelů, kteří se připojili a vůbec se nemohli na stránkách orientovat. Následně každému došlo, že změny až tak „kosmetické“ nebyly. Nejvíce se dotkly hlavní stránky, tedy prostoru, kde uživatel tráví velkou spoustu času. Velmi nelibě neseno bylo i zrušení tzv. preferencí, tedy možnosti nastavení toho, co uživatel chce, nebo nechce vidět. Navíc přetrvaly některé chyby, které se ve Facebooku nacházely dříve a vývojáři je dosud neopravili.

Výsledek pro Facebook není vůbec dobrý, neboť ho pomalu přestávají používat někteří uživatelé. Zároveň při změně vzhledu vzniklo několik diskuzních skupin, které požadují návrat starého vzhledu webu. Facebook si tak nakonec vůbec nepomohl, i když byly změny míněny dobře, je na nich spousta nedodělků, v konečné podobě tak pravděpodobně ubude počet lidí, kteří Facebook používají.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Lidem se nový Facebook nelíbí byla publikován 21. března 2009 v 23.02. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!