Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet

Společnost Acer má problém se svými počítači Predator. Herní počítače typu Predator ASG7200 a ASG7700 se mohou při dlouhém používání přehřívat, čistě teoreticky by mohl i vzniknout požár.

Problém se týká počítačů, které se prodávaly v USA loni od května do prosince. Na vině je špatná izolace drátů a komponentů v počítači, podle výrobce může špatná izolace způsobovat velký tepelný výdej a některé plastové součástky počítače se mohou roztavit a posléze začít hořet. Tyto počítače byly vyrobeny v Číně.

Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet (http://www.swmag.cz)

Podle Aceru došlo v USA asi ke dvěma případům, kdy se objevil při používání počítače dým a podivné zvuky. Při „odkrytování“ počítačové skříně ucítil uživatel zápach spálené hmoty a plastové součástky byly pokroucené a roztavené. Žádné zranění nebylo zaznamenáno. Acer radí všem, kteří mají počítač splňující uvedené parametry přestat používat a obrátit se na servisní středisko Aceru, které bezplatně zjedná nápravu. V České republice by se neměl problémový model počítače objevit.

Zdroj: Cpsc.gov

Novinka Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet byla publikován 22. března 2009 v 23.18. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...