Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet

Společnost Acer má problém se svými počítači Predator. Herní počítače typu Predator ASG7200 a ASG7700 se mohou při dlouhém používání přehřívat, čistě teoreticky by mohl i vzniknout požár.

Problém se týká počítačů, které se prodávaly v USA loni od května do prosince. Na vině je špatná izolace drátů a komponentů v počítači, podle výrobce může špatná izolace způsobovat velký tepelný výdej a některé plastové součástky počítače se mohou roztavit a posléze začít hořet. Tyto počítače byly vyrobeny v Číně.

Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet (http://www.swmag.cz)

Podle Aceru došlo v USA asi ke dvěma případům, kdy se objevil při používání počítače dým a podivné zvuky. Při „odkrytování“ počítačové skříně ucítil uživatel zápach spálené hmoty a plastové součástky byly pokroucené a roztavené. Žádné zranění nebylo zaznamenáno. Acer radí všem, kteří mají počítač splňující uvedené parametry přestat používat a obrátit se na servisní středisko Aceru, které bezplatně zjedná nápravu. V České republice by se neměl problémový model počítače objevit.

Zdroj: Cpsc.gov

Novinka Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet byla publikován 22. března 2009 v 23.18. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!