Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet

Společnost Acer má problém se svými počítači Predator. Herní počítače typu Predator ASG7200 a ASG7700 se mohou při dlouhém používání přehřívat, čistě teoreticky by mohl i vzniknout požár.

Problém se týká počítačů, které se prodávaly v USA loni od května do prosince. Na vině je špatná izolace drátů a komponentů v počítači, podle výrobce může špatná izolace způsobovat velký tepelný výdej a některé plastové součástky počítače se mohou roztavit a posléze začít hořet. Tyto počítače byly vyrobeny v Číně.

Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet (http://www.swmag.cz)

Podle Aceru došlo v USA asi ke dvěma případům, kdy se objevil při používání počítače dým a podivné zvuky. Při „odkrytování“ počítačové skříně ucítil uživatel zápach spálené hmoty a plastové součástky byly pokroucené a roztavené. Žádné zranění nebylo zaznamenáno. Acer radí všem, kteří mají počítač splňující uvedené parametry přestat používat a obrátit se na servisní středisko Aceru, které bezplatně zjedná nápravu. V České republice by se neměl problémový model počítače objevit.

Zdroj: Cpsc.gov

Novinka Acer má problém, herní počítače Predator můžou začít při používání hořet byla publikován 22. března 2009 v 23.18. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!