Nový model netbooku Acer Aspire One

Acer se chystá uvést do prodeje novou modelovou verzi populárního netbooku Acer Aspire One. Netbook má mírně pozměněný design oproti stávajícím „bratříčkům“, největší novinkou a hlavně největším lákadlem pro zákazníky je zbrusu nový displej s úhlopříčkou 11,6 " a rozlišením 1366×768.

Tvůrci z Aceru také sáhli po novém procesoru a čipsetu. Nový procesor je Intel Atom Z530, nahradil tak starší procesor Intel Atom N270. Zajímavost je u čipsetu, v tomto případě jde o nepříliš známý typ Intel SCH USW15S, občas známý na internetu i pod druhým název Poulsbo. Součástí čipsetu je i integrované grafické jádro GMA 500.

Nový model netbooku Acer Aspire One (http://www.swmag.cz)

Velký význam je kladen snižování spotřeby, nejen čipset s procesorem disponuje velmi nízkou spotřebou, ale upravena byla i baterie. S „nejslabší“ baterií vydří netbook v provozu přibližně čtyři hodiny, se silnější baterií je to pak velmi slušných osm hodin. Cena nového Aspire One zatím není známá.

Zdroj: Fudzilla.com, fotografie Macles.blogspot­.com

Novinka Nový model netbooku Acer Aspire One byla publikován 24. března 2009 v 20.23. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!