Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby

Výrobce elektronických zařízení Toshiba představila svou novou kameru H20. Svým určením míří typ H20 skutečně vysoko, Toshiba ho považuje za nejlepší model v kamerách řady Camileo.

Velkým tahákem pro zákazníky určitě bude vysoké rozlišení a kvalitní obraz při nahrávání. Camileo H20 totiž dokáže nahrávat videozáznam s rozlišením 1440×1080p při HD kvalitě. Můžete také pořizovat fotky s rozlišením až 3200×2400, zajímavostí je, že při fotografování je možné využívat blesk. Jak při fotografování, tak při nahrávání je také k dispozici funkce pětinásobného optického zoomu.

Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Toshiba navíc představila speciální technologii, díky které vydrží plně nabitá baterie kamery nahrávání až čtyř hodin záznamu najednou.

Ovládání kamery je velmi jednoduché, H20 má 3" displej s poměrem stran 16:9, tlačítka jsou umístěna tak, aby „seděla“ na ruku.

Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Nahrané záznamy a fotografie lze zobrazit jak na obyčejné televizi (pomocí konektoru AV), tak na televizi s HD (pomocí konektoru HDMI).

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby byla publikován 25. března 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!