Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby

Výrobce elektronických zařízení Toshiba představila svou novou kameru H20. Svým určením míří typ H20 skutečně vysoko, Toshiba ho považuje za nejlepší model v kamerách řady Camileo.

Velkým tahákem pro zákazníky určitě bude vysoké rozlišení a kvalitní obraz při nahrávání. Camileo H20 totiž dokáže nahrávat videozáznam s rozlišením 1440×1080p při HD kvalitě. Můžete také pořizovat fotky s rozlišením až 3200×2400, zajímavostí je, že při fotografování je možné využívat blesk. Jak při fotografování, tak při nahrávání je také k dispozici funkce pětinásobného optického zoomu.

Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Toshiba navíc představila speciální technologii, díky které vydrží plně nabitá baterie kamery nahrávání až čtyř hodin záznamu najednou.

Ovládání kamery je velmi jednoduché, H20 má 3" displej s poměrem stran 16:9, tlačítka jsou umístěna tak, aby „seděla“ na ruku.

Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Nahrané záznamy a fotografie lze zobrazit jak na obyčejné televizi (pomocí konektoru AV), tak na televizi s HD (pomocí konektoru HDMI).

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nejvyšší model řady kamer Camileo od Toshiby byla publikován 25. března 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Smajlíci
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!