Skype 3.0 Beta ke stažení pro operační systém Windows Mobile

Známý program pro internetové volání Skype ve verzi 3.0 Beta je k dispozici ke stažení pro operační systém Windows Mobile. Skype bude zřejmě konkurovat mobilním operátorům, neboť přináší možnost zasílání krátkých textových zpráv (SMS) ze zařízení, na kterých operační systém Windows Mobile běží.

Zasílání textových zpráv nejvíce oceníte v zahraničí, stačí Vám jen připojení k WiFi síti a můžete zaslat zprávu komukoliv, kdo má také Skype. Největší plus si necháváme na konec, pokud pošlete SMS uvedenou cestou, vyhnete se placení roamingu, v případě, že pošlete zpráv více výrazně ušetříte. V případě připojení v technologii 3G bohužel poplatek zaplatíte. Užitečnou funkcí u beta verze je také zasílání souborů.

Skype 3.0 Beta ke stažení pro operační systém Windows Mobile (http://www.swmag.cz)

Spíše kosmetickou, ale také užitečnou novinkou je společný instalátor pro přístroje Pocket PC a Smartphone. Není potřeba tak hledat vaši verzi, bude automaticky vybrána.

Skype 3.0 beta je kompatibilní se systémy Windows Mobile Professional a Windows Mobile standard, verze 5, 6 a 6.1. V přístroji zabere Skype přibližně 12 MB volného místa.

Zdroj: Skype.com

Novinka Skype 3.0 Beta ke stažení pro operační systém Windows Mobile byla publikován 25. března 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!