Tak trochu jiná case od Lian Li

Nepříliš známý výrobce počítačových skříní Lian Li představil case, která osloví především hráče počítačových her a zákazníky, kteří potřebují, aby byl počítač opravdu kvalitně chlazen.

PC-B10, jak zní typové označení má rozměry 210×440×515 mm (šxvdx). Do case je možné umístit až pět DVD mechanik nebo jiných zařízení do pozic 5,25" a až čtyři zařízení do pozic 3,5".

Vývojáři od Lian Li se rozhodli nápady opravdu nešetřit, na vysoké úrovni je odhlučnění, kterého bylo dosaženo použitím pěnové výplně bočních panelů, výrazně omezeny by měly být vibrace a instalování zařízení do case by mělo být výrazně jednodušší než u jiných typů. Snadné by mělo být i rozvedení kabelů od zdroje k jednotlivým zařízením. Navíc je možné využít uzamykatelného krytu předního panelu.

CASE

Chlazení zajišťují dva ventilátory v přední části (120 a 140 mm) a jeden ventilátor vzadu (120 mm). Mají omyvatelné prachové filtry.

Cena je 220$ (5500 Kč).

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Tak trochu jiná case od Lian Li byla publikován 26. března 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...