Tak trochu jiná case od Lian Li

Nepříliš známý výrobce počítačových skříní Lian Li představil case, která osloví především hráče počítačových her a zákazníky, kteří potřebují, aby byl počítač opravdu kvalitně chlazen.

PC-B10, jak zní typové označení má rozměry 210×440×515 mm (šxvdx). Do case je možné umístit až pět DVD mechanik nebo jiných zařízení do pozic 5,25" a až čtyři zařízení do pozic 3,5".

Vývojáři od Lian Li se rozhodli nápady opravdu nešetřit, na vysoké úrovni je odhlučnění, kterého bylo dosaženo použitím pěnové výplně bočních panelů, výrazně omezeny by měly být vibrace a instalování zařízení do case by mělo být výrazně jednodušší než u jiných typů. Snadné by mělo být i rozvedení kabelů od zdroje k jednotlivým zařízením. Navíc je možné využít uzamykatelného krytu předního panelu.

CASE

Chlazení zajišťují dva ventilátory v přední části (120 a 140 mm) a jeden ventilátor vzadu (120 mm). Mají omyvatelné prachové filtry.

Cena je 220$ (5500 Kč).

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Tak trochu jiná case od Lian Li byla publikován 26. března 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!