Dívka se rozhodla prodat své panenství přes internet, potřebuje peníze na studium

Mladá dívka se rozhodla při nedostatku financí k velmi nevšednímu kroku. Rozhodla se prodat přes internet své panenství za 50 000 € (1 350 000 Kč). Rumunská dívka se do Německa přistěhovala s cílem získat vzdělání, ráda by se vrhla do studia vysoké školy, bohužel nemá potřebné finance, proto se rozhodla opatřit peníze takovýmto nevšedním způsobem. Svůj inzerát podala na jednom webovém serveru, sloužícím jako seznamka.

Dívka je teprve osmnáctiletá, není tedy žádný div, že spousta mužů o takovou nabídku jeví zájem. Alina Percea, jak se dívka jmenuje má dokonce oficiální doklad od svého lékaře, že o panenství doposud nepřišla. Muž, který bude ochotný zaplatit má podle dívky zajistit i další případné výdaje, jako pronájem hotelu, auta, atd. Při styku dokonce nepožaduje použití antikoncepce, vybraný muž ale musí doložit skutečnost, že nemá žádnou pohlavní nemoc.

Celá nabídka vyvolala samozřejmě v tisku i na internetu bouřlivé diskuze. Někteří uživatelé považují nabídku za dobrý vtip, jiní údajně pochybují o psychickém zdraví dívky, je však malé procento mužů, které nabídku bere vážně. Německá média dokonce prohlásila, že takové jednání je ve společnosti nepřístupné a webový server, na kterém se dívka nabízí byl obviněn z provozování prostituce.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Dívka se rozhodla prodat své panenství přes internet, potřebuje peníze na studium byla publikován 26. března 2009 v 22.08. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!