MX-L od Maingear - notebook se zajímavou povrchovou úpravou

Společnost Maingear představila notebook, který se honosí zajímavou úpravou svého povrchu, které bylo dosaženo laserovým leptáním. MX-L se ale nepyšní jen neobvyklou úpravou povrchu, zanedbatelné nejsou ani jeho hardwarové kvality.

Displej má úhlopříčku 13,3", vysoké úrovně obrazu je dosaženo lepší technologií podsvícení displeje. Maximální rozlišení je 1280×800.

Maingear se snaží nabídnout svůj notebook všem kategoriím uživatelů, od lidí, kteří využívají notebook jako pracovní nástroj až po hráče počítačových her, proto si může zákazník zvolit hardware, jaký mu vyhovuje. Na výběr je tak pestrá škála pevných disků s kapacitou až 500 GB, dokonce jsou k dispozici i dva SSD disky. Bohužel nelze vybrat grafickou kartu, jediná, kterou výrobce nabízí je integrovaná GMA X4500HD od Intelu. Baterie je čtyř článková.

MX-L od Maingear - notebook se zajímavou povrchovou úpravou (http://www.swmag.cz)

Zákazníci mají na výběr ze čtyř procesorů řady Intel Core 2 Duo. Další volbou je buďto DVD nebo Blu-ray mechanika. Pro komunikaci s okolím slouží WiFi i Bluetooth.

MX-L se dodává s operačním systémem Windows Vista Home Premium nebo Ultimate. Cena při výběru nejslabších komponentů dosahuje necelých 1100 $ (22 000 Kč), naopak nejvyšší verze vyjde na necelých 3200 $ (64 000 Kč).

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka MX-L od Maingear - notebook se zajímavou povrchovou úpravou byla publikován 28. března 2009 v 15.46. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!