MX-L od Maingear - notebook se zajímavou povrchovou úpravou

Společnost Maingear představila notebook, který se honosí zajímavou úpravou svého povrchu, které bylo dosaženo laserovým leptáním. MX-L se ale nepyšní jen neobvyklou úpravou povrchu, zanedbatelné nejsou ani jeho hardwarové kvality.

Displej má úhlopříčku 13,3", vysoké úrovně obrazu je dosaženo lepší technologií podsvícení displeje. Maximální rozlišení je 1280×800.

Maingear se snaží nabídnout svůj notebook všem kategoriím uživatelů, od lidí, kteří využívají notebook jako pracovní nástroj až po hráče počítačových her, proto si může zákazník zvolit hardware, jaký mu vyhovuje. Na výběr je tak pestrá škála pevných disků s kapacitou až 500 GB, dokonce jsou k dispozici i dva SSD disky. Bohužel nelze vybrat grafickou kartu, jediná, kterou výrobce nabízí je integrovaná GMA X4500HD od Intelu. Baterie je čtyř článková.

MX-L od Maingear - notebook se zajímavou povrchovou úpravou (http://www.swmag.cz)

Zákazníci mají na výběr ze čtyř procesorů řady Intel Core 2 Duo. Další volbou je buďto DVD nebo Blu-ray mechanika. Pro komunikaci s okolím slouží WiFi i Bluetooth.

MX-L se dodává s operačním systémem Windows Vista Home Premium nebo Ultimate. Cena při výběru nejslabších komponentů dosahuje necelých 1100 $ (22 000 Kč), naopak nejvyšší verze vyjde na necelých 3200 $ (64 000 Kč).

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka MX-L od Maingear - notebook se zajímavou povrchovou úpravou byla publikován 28. března 2009 v 15.46. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...