Toshiba od června s novým CEO

Ve společnosti Toshiba se chystá výměna vedení společnosti. V červnu odchází Atsutoshi Nishida, dlouholetý prezident společnosti přenechává své místo Noriovi Sasakovi. Ten doposud vykonával funkci zastupujícího jednatele a hlavního výkonného viceprezidenta. Sasakiho nominovala 27. března správní rada společnosti.

Sasakimu rovněž pomohlo doporučení, které vydal Nishida, když správní radě předával svou rezignaci. Uvedl v něm důvody, proč by měl být jeho nástupcem právě Sasaki. Správní rada doporučení vzala na vědomí. Kromě ředitelství společnosti bude ještě vykonávat Sasaki funkci předsedy správní rady.

Toshiba od června s novým CEO (http://www.swmag.cz) Norio Sasaki

Norio Sasaki se narodil 1. června 1949 v Tokiu. Vystudoval obor mechanického inženýrství na univerzitě Waseda. Ve společnosti Toshiba pracuje od roku 1972 a během svého života prošel řadu významných funkcí, například v oblasti jaderné energetiky se dostal až na pozici Hlavního ředitele oddělení Projekce a konstrukce LWR provozů (lehkovodní reaktory) v divizi Systémů a služeb pro jadernou energetiku. Viceprezidentem se stal v roce 2006.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Toshiba od června s novým CEO byla publikován 29. března 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!